Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lucci ne alaka? 2 yıl önceki Lucci, Doflamingo family'e giremeyecek çapsızın teki, anlamayacak ne var.

2 yıl sonraki hali nedir necidir bilmiyorum, lakin sadece tahminlerde kalır.
Serinin en balon grubu Dof ailesini, ovme için kullanmak :bilmem: O Lucci orayi dağıtır.

Cp0 başı diye verdiğin ovgulere diyorum.

Coby'nin altın sahhnesi bildiğin Luffy'nin şimdi kullandığı b.haki tekniği. Garp nasıl eğitmişse Luffy'den önce öğrendi bu tekniği. Rayleigh'den bir cacık olmaz.:D

Şimdi bir daha baktım da baya abartmışlar la Coby'deki sonucunu.:D

Coby'nin altın sahhnesi bildiğin Luffy'nin şimdi kullandığı b.haki tekniği. Garp nasıl eğitmişse Luffy'den önce öğrendi bu tekniği. Rayleigh'den bir cacık olmaz.:D

Aynen hocam, ama sende resmi görünmüyor ben videosunu atayım.

Bence o marine etkisi. Aynısı mesele X-Drake için de geçerli. 19 yaşında babasından kurtulduğunda küçük çocuk sanmışlardı onu. Oldukça bakımsızdı.
Ama şimdi adama bir bakıyoruz iki buçuk metre. Bir elinde koca kılıç, bir elinde balta.

Marine'e girenlere bir şey oluyor. Steroid diyecem, değil, hormon diyecem, değil. Ama orada veriyorlar bunlara bir şeyler.

Rayleigh'in ilk gösterdiği hareket o, ilki! Luffy salaksa ne yapsın? Sanki dahinin tekine anlatamadı.
:artiz:

1.5 yıl Rayleigh > 3 yıl Garp oluyor bu durumda. :D

Smoothie'yi bizim tayfadan birine karşı dövüştürecek herhalde Oda.SBS'de bile Smoothie'nin güçlü olduğundan bahsediyordu.Kata'nın 1v2 de Cracker+Smoothie'yi alması çok zor bence.
Oda sbsde kuru sıkmaktan başka bir şey yapmıyor ya.
Cracker çok dezavantajlı Kata'ya karşı. Smoothie ablada biraz zorlayacak bir şeyler çıksa....... Cıks. 2v1 olmasına rağmen Kata çok ağır basıyor ya.

Rayleigh'in ilk gösterdiği hareket o, ilki! Luffy salaksa ne yapsın? Sanki dahinin tekine anlatamadı.
:artiz:

1.5 yıl Rayleigh > 3 yıl Garp oluyor bu durumda. :D
Salak dediğin insan o harekette bir haftada uzmanlaştı üstüne de koydu.Rayleigh'in yarım yılı daha vardı öğretmek için.iİk gösterse bile elbet tek gösterimde öğrenecek değil ya hem işin başında daha haki bilmeyen insan nasıl yapsın.Sadece temeli öğrettim demişti.

Salak dediğin insan o harekette bir haftada uzmanlaştı üstüne de koydu.Rayleigh'in yarım yılı daha vardı öğretmek için.iİk gösterse bile elbet tek gösterimde öğrenecek değil ya hem işin başında daha haki bilmeyen insan nasıl yapsın.Rayleigh bilerek öğretmedi kendisinin güçlü düşmanlarla karşılaşıp güçlenmesini istiyordu öyle de oldu.Sadece temeli öğrettim demişti.
O teknikte 1 haftada ustalaşan adam Rayleigh'nin yanındaki bir buçuk yılda da bir ara ustalaşabilirdi.

Oda sbsde kuru sıkmaktan başka bir şey yapmıyor ya.
Cracker çok dezavantajlı Kata'ya karşı. Smoothie ablada biraz zorlayacak bir şeyler çıksa....... Cıks. 2v1 olmasına rağmen Kata çok ağır basıyor ya.
Smoothie'yi küçük görürsek Big Mom'a da Chopper onu tanklıyor Kaido bunu yer yutar dememiz lazım ama gördük ki Big Mom tek başına bile adada komutanların ödünü kopartabiliyor.

Tayfa kurtulsun diye kısılmış bir karakteri bu kadar küçümsemek yanlış.

Cracker ve Smoothie dayak manyağı yapar Kata'yı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık