Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Densetsu no Samurai
Acaba Kuina'nın başına gelenler Wado'nun bir özelliğinden dolayı olabilir mi? Malum ustası aynı ve o kılıcı kullandıktan sonra oluyor. Buna da bir şeyler eklenmiştir ve farkında değildir Zoro. Bundan haberdar olan ustası da Zoro'ya çocukken kılıcı vermiştir. Zoro da anısı olduğu için sanmıştır.

Sanıyorum Wano'nun en karizmatik karakteri;

Yalnız kızılsaç çok daha iyi durmuş hakkaten.
Ve bu arada sanırım Wano'nun en karizmatik karakteri olduğundan görsellerde bu şahsa da ulaştım.

Ovvvv yeeee. Ben hala Wano'dan çıkış nedenini düşünüyorum. :sapkali:
Ace gibi adam, işini yarım bırakmaz ama işte plot kardeş naparsın. :bilmem:
Tabi koca adanın iradesi kırılmışken, onlar için, onların olduğu yerde yonkouyu karşına almak kolay iş de değil.
Ya da belki kehaneti öğrenmişti. Zamanın dolmasını bekliyordu. Kurtuluştan umudunu kesmiş halka önce umut lazım. "Vaad edilen prens gelene kadar bekle" demiştir belki Ashura'yla Denjiro

Ace gibi adam, işini yarım bırakmaz ama işte plot kardeş naparsın. :bilmem:
Tabi koca adanın iradesi kırılmışken, onlar için, onların olduğu yerde yonkouyu karşına almak kolay iş de değil.
Ya da belki kehaneti öğrenmişti. Zamanın dolmasını bekliyordu. Kurtuluştan umudunu kesmiş halka önce umut lazım. "Vaad edilen prens gelene kadar bekle" demiştir belki Ashura'yla Denjiro
Tamamına katılıyorum. Ama bir çekişme yaşasın da istiyorum. Wano'da Ace'i boş geçmezler umarım.

MuzluYulafEzmesi

Sanji'nin Rankyuku kullanıp caka satmıyor oluşu çok sinir bozucu ya . Keşke öğrense aslında Sanji için çok uygun bir yetenek . Bir insanın bunu Sanji'ye vermemesi için Sanji'den nefret etmesi lazım . Aynı Oda gibi :hıh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık