Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kiku zaten oldukça zevk sahibi biri. Kinemon'a olan ilgisinden, adam gibi adamları seçtiği sonucunu çıkarabiliriz. Gelecekte bizim tayfadaki birinden hoşlanması seçeneği direkt eleniyor o yüzden.
Kin'emon sahte de olsa Momo gibi bir asilin babasıydı. Katılıyorum.

Arc sonu bir meyve ile zayiflatip eski formuna kavuştururlar bunu mu dert ediyorsun :S
Ben sorun etmiyorum.

Sanji'de zaten büyük etki bırakacak Kiku... ;)

Çoktan bıraktı bileee... :D :D
Hopp heyy hooo ama bak kılıç dostum dedim vur derken öldürme. :hhh::hhh::hhh:
Hahahaaha Traokun sen olmasan daha fazla yazardım Law'a ama senin hatırına susuyorum :D :D

Kiku o kadar güzel ve karizmatik ki bizim tayfadaki hanzolar hak etmiyor onu. Olmasını istemem.
Yok be Sanji centilmen değil mi? Gerçi Sanji'nin büyük bir savaş vermesi lazım Kiku için çünkü Kiku'nun gözü Kinemon da sanki :D :ehe:

Kozuki hanesinin her ferdi mükemmel. Baksana Ashura Dojiye, Kawaya falan. Filinta gibi.
Hep derim, Kozuki Klanı bu serinin başına gelen en güzel şeydir. Hepsine ayrı ayrı özenilmiş. Kim bilir ne kadar uğraşıp gecesini gündüzüne katmıştır Oda bu karakterleri yaratırken.

Hep derim, Kozuki Klanı bu serinin başına gelen en güzel şeydir. Hepsine ayrı ayrı özenilmiş. Kim bilir ne kadar uğraşıp gecesini gündüzüne katmıştır Oda bu karakterleri yaratırken.
Bak ben de saygıdeğer Kozuki hanesinin saygı değer uşağı Shinobu ile korsan Lawu izdivaç düşünüyorum. Bu şerefi uygun görüyorum. Lakin....

Beni tehdit edip bana nefret kusuyorlar. Bana ban diyorlar :artiz:

Yok be Sanji centilmen değil mi? Gerçi Sanji'nin büyük bir savaş vermesi lazım Kiku için çünkü Kiku'nun gözü Kinemon da sanki :D :ehe:
Sanji manji hikaye. Kiku'nun zevkini azıcık anladıysam, ona Kinemon'u unutturabilecek kapasitedeki tek kişi Jinbe ama kendisi henüz Wano arkına muhteşem girişini yapamadı. Beklemedeyiz.
Bak ben de saygıdeğer Kozuki hanesinin saygı değer uşağı Shinobu ile korsan Lawu izdivaç düşünüyorum. Bu şerefi uygun görüyorum. Lakin....

Beni tehdit edip bana nefret kusuyorlar. Bana ban diyorlar :artiz:
Kozuki hanedanlığının gözbebeklerinden biri olan Shinobu kızımızı beğenmediler ha? Kabul edilemez.

Sanji manji hikaye. Kiku'nun zevkini azıcık anladıysam, ona Kinemon'u unutturabilecek kapasitedeki tek kişi Jinbe ama kendisi henüz Wano arkına muhteşem girişini yapamadı. Beklemedeyiz
Jinbe den umudu kes artık Kuroro. O artık özgür bir balık oldu :(

Haha. Arigato. :sapkali:
Ah kalbim hahaha :D
İzo, Ace neden Wano'ya dönmedi sorusunun cevabı olabilir. @Mr.Bushido İyi hatırlattın fandaş.
Sevgiler Fandaş :D:sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık