Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanki poşet ya da çöp dediğini hatırlar gibiyim. Bilmiyorum yanlış mı hatırlıyorum. Burada net kendini Zorocu olarak belli edip bir tek Bushido'dan görmedim. :hhh::hhh:
Geyik sohbette gömmeyi de ciddiye alıyorsan ohoooo

Kendini net Zoro'cu olarak belli etmek ne demek? Bana Zoro'cu değilsin mi diyorsun? :artiz:

Usopp ve Sanji olayında ki tavırlarından?
Peki Kuina'yi(yasiyor farzet)oldurecegiz dediler bunun karsiliginda Luffy'lerden ayril hatta isimize karisirsa "dov,olmekten beter et" diyecekler. Bu adam yapacak mi yapmayacak mi? Kuina'yi oldurecek olan adamlarin arkasinda da Kaido oldugunu dusun. Hadi tavirlarindan boyle bir olayin mantiksal cikarimini yapmani ve Zoro'nun asla boyle bir sey yapmamasini kanitla. Hatta zorluk cikartirlarsa Kuina'yi Zoro'nun onunde oldurecekler. Luffy'de israrla pesinden geliyor.

Geyik sohbette gömmeyi de ciddiye alıyorsan ohoooo

Kendini net Zoro'cu olarak belli etmek ne demek? Bana Zoro'cu değilsin mi diyorsun? :artiz:
Öyle değil yahu. Bana burada kimler Zorocu say deseler seni de sayarım. Ama sayılıdır. Belli edenler 4-5 kişi. Eminim kendini belli etmeyen Zorocular da vardır. :D

Bazen fazla üstüne gidiyorsunuz kabul et. :artiz::hhh:

Peki Kuina'yi(yasiyor farzet)oldurecegiz dediler bunun karsiliginda Luffy'lerden ayril hatta isimize karisirsa "dov,olmekten beter et" diyecekler. Bu adam yapacak mi yapmayacak mi? Kuina'yi oldurecek olan adamlarin arkasinda da Kaido oldugunu dusun. Hadi tavirlarindan boyle bir olayin mantiksal cikarimini yapmani ve Zoro'nun asla boyle bir sey yapmamasini kanitla. Hatta zorluk cikartirlarsa Kuina'yi Zoro'nun onunde oldurecekler.
Luffy'e danışmadan hiçbir şey yapmaz. Eğer yapacak olsa Sanji'ye o lafları söylemezdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık