Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet Mihawk>Big Mom'dur neden mi?
Kıliç Ustası olması ve Zoro'nun rakibi olması. Hemen bir hatirlatma yapmak istiyorum. Ve bunu örneklerle aciklamaya calisacagim:

Simdi Mihawk vs Big Mom. Bu 2'sinin oranına %0 %0 verelim ve eşit olsun. Şimdi "Kılıç Ustası olmak" Vs'de %5 kazanma payi cikartir. O zaman Mihawk ve Big Mom %5 %5 pay aldi.(BM'de bir nevi oyle diyelim veya fazla da iyimser olmuşta olabilirim) Şimdi forumdaki bazı Zoro King'ci arkadaşlarımınız ortaya attigi kurala göre "Zoro'nun rakibi olacak kimse en güçlüdür! Ve oranı en az Faiz'in en yuksek arttigi orana esittir" diye dusunursek ve Mihawk'ta Zoro King'in rakibi ise Big Mom %5 Mihawk %7505 pay almış olacaktır. O zaman 7505>5 olduguna gore Mihawk'in almasi %7500'dur. Yani sayılari da reddetmeyin be arkadasim!!
Kısacası Big mom vs Mihavhavk

Marvel-DC evrenlerinde ışık hızından kat be kat hızlı karakterler var. Olunca oluyor.

Ama Oda'nın ses hızından yüksek karakter tasarlayacağını sanmıyorum. Maksimum masif hypersonic de filan kalır.

Gerçi pek anlamam ama.
Yav tamam da o evrenlerde düzene oturtulmuş bir denge var. Wally West çok güçlü olmadığından o kadar hızı da olsa yenemeyeceği kişiler var.

Ama Kizaru öyle değil. Adam tam olarak ışık hızına erişirse çok ayrı bir seviye olur.

Yav tamam da o evrenlerde düzene oturtulmuş bir denge var. Wally West çok güçlü olmadığından o kadar hızı da olsa yenemeyeceği kişiler var.

Ama Kizaru öyle değil. Adam tam olarak ışık hızına erişirse çok ayrı bir seviye olur.
Yani mangakanın kendi iddia ettiği ve sunduğu bir şey bu. Benim söylemim değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık