Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendimce WB'nin hareketini açıklayayım:
WB, zaten Ace'yi durdurmak istemişti. Ancak Ace'nin karakterini biliyoruz. Asi bir kardeşimiz. WB de çok üstüne gitmedi. Zaten kafasına koyduğunu anladı ve saldı.
Sonra Shanks geldi ve Ace'yi durdurması hususunda WB'yi uyardı. Shanks da tamamen iyi niyetli, WB de bunu biliyor. Sıkıntı şu ki; WB, orada Shanks'a; ''Ben zaten Ace'yi durdurmak istedim ama Ace durmadı,'' diyecek bir adam değil. Bu aslında en çok Ace'yi kötü gösterir. WB ne yaptı peki? Konuyu geçiştirmek için tüm sorumluluğu üstüne aldı ve; ''Ben Beyazbıyık'ım ulen, sen kime akıl veriyorsun velet,'' diyerek Shanks'a saldırdı. Konu da bu şekilde kapanmış oldu. Yani WB, orada ego patlaması falan yaşamadı, öyle olmuş gibi gösterdi. Bence mevzu budur.
Güzel yakalamışsın. WB alemin kralı be:a:

Seriye Rock gibi babayiğitlerin yanında başlayıp en güçlü meyveye sahip olan adam ile elinde bir çanta ile yola çıkan adamı karşılaştırmayın bir zahmet. Hazırcı olmayın....

Roger'ile alakalı cok bir şey görmedik belki wb'den bile daha baba adamdır ilerde bir fb filan görürüz umarm Roger'ile alakalı.
Krallıkları vardır illa ki ama 1000 bölüm Wb'nin hegamonyasında geçmiş Roger'ın bu saatten sonra Wb'yi yakalaması ve geçmesi zor. Hee Roger ne yapmış olursa olsun Luffy gibiyse Wb'yi geçemez benim gözümde o ayrı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık