Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şuan için imkansız zaten. Ark sonu dövüşleri için Oda eli bol davranıp, Sanji'ye hakkı olan değeri tekrar verir ise şans veririm.
Sanji'ye ben hak veriyorum mesela ama yine de Queen fazla güçlü geliyor bana. Yanında Franky olsa dahi. Ki Franky 2 hamlede pert olur.

Franky'ye de yazık. Bu adam Senor Pink gibi ayrıca bir dövüşü hak ediyor.

Page One için en güçsüz uçan altılı dersek Franky onun bir ya da iki üstünü alabilir.

Sanji uçan altılının liderini alsa ve bu lider X Drake'den daha güçlü birisi ise Sanji ideal rakibini bulmuş olur.

Ki o arada X Drake de mesafa katetmiş olur.

King ve Queen'i bizimkilere fazla görüyorum yanlarında birisiyle dövüşeceklerini de düşünmüyorum.

Öyle tabii ki.Kendi abileri tarafından bile adam yerine konmayan,şişirme ödüllü 3.komutan kendisi.Ne diyeceğim başka.
Şişirme ödül mü? Tek başına İnu Neko ile 5 gün dövüşüp düşmemiş adam. BM tayfasında Kata dışında bu herifi indirebilecek kimse yok.
Aynı adamlardan Queen'in BM karşısındaki tutumu da ortada. Yıkımcılar fazla mı hafife alınıyor burada anlamadım.
Hafif den ziyade king den aşağısı kimseyi tatmin etmez bençe.
King için daha çok yolu var Zoro'nun. Bu ark öyle bir seviyeye gelme ihtimali yok bence.

Zoro'nun arc sonu rakibi olmak için Jack fazla hafif.
Hiçbir şekilde uymuyor zaten. Hele İnu ve Neko varken olmasın. Kyoshiro en uygunu gibi işte. O da Denjiro çıkabilir. Düşman sayısı az. İttifaktaki güçlü kişilerin sayısı fazla. Hele Big Mom'da Kaido'ya rakip olursa bizim taraf çok güçlü olacak. Düşünsene komutan seviyesine düşündüğümüz 3 samuray+ Smoothie ve Daifuku gibi kişilere ek olarak Kid, Law ve Zoro gibi kişiler olacak. Umarım Bm ve Kaido bir noktadan sonra ortak olur.

Jack hafif mi olur? Kahroluyorum şuan.
Jack hiçbir şekilde uyumlu gelmiyor bana. Kötü çıkması durumunda Kyoshiro gayet uygun. Jack güç olarak olmasa bile Zoro'nun rakibi olarak zayıf kalıyor benim açımdan. En Kötü Nesil olarak Kaido dövüşünde yer alsın en kötü. Yonko olacak tayfa artık Zoro ve Sanji de güçlenmeli. Elbaf'ı falan mı bekleyeceğiz. Hele Zoro için en uygun bu arc olmalı.

Kaç senedir Wano diye hype yapıyor. Tayfada ''En Güçlü Kılıç Ustası'' unvanını almak isteyen kişi varken kendisini göstermesi gereken arc Wano'dur. Yemişim Elbaf'ı falan. Hem orası Usopp için önemli olacak. Little Garden'ı düşününce öyle hissediyorum en azından.

Şişirme ödül mü? Tek başına İnu Neko ile 5 gün dövüşüp düşmemiş adam. BM tayfasında Kata dışında bu herifi indirebilecek kimse yok.
Aynı adamlardan Queen'in BM karşısındaki tutumu da ortada. Yıkımcılar fazla mı hafife alınıyor burada anlamadım.

King için daha çok yolu var Zoro'nun. Bu ark öyle bir seviyeye gelme ihtimali yok bence.
Marco gelmezse zoro king kesin benim icin aksi halde king'i yenme ihtimalı olan bir karakter yok wano da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık