Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden yapsınlar? Wb neden çocukları Wano için feda?

İşin diğer tarafından bakacak olursak İnu ve Neko da kimseden yardım istememiş. Ortada bir kehanet vardı onu beklediler. Wb veya Shanks Wano'yu Kaido'dan geri alsa başa kim geçecekti? Kozuki ailesinin yerini tutacak mıydı?
Shanks Mf'ye gelmemesi için Kaido'ya savas ilan ediyor ama Wano icin savas ilan etmiyor. Mf'de kendi isi olmadigi halde gelen adamin Mf'de ne isi var?

Wb o kadar "benle sake icti" diye diye dostlarini kurtariyor ama vay efendim Wano'ya gelince niye feda?

Shanks Mf'ye gelmemesi için Kaido'ya savas ilan ediyor ama Wano icin savas ilan etmiyor. Mf'de kendi isi olmadigi halde gelen adamin Mf'de ne isi var?

Wb o kadar "benle sake icti" diye diye dostlarini kurtariyor ama vay efendim Wano'ya gelince niye feda?
Kaido'ya savaş mı ilan etti? Onun gelmesini engelledi mi? Peki nasıl engelledi onu bilmiyoruz. :/ Sence direk bir savaş mı oldu? Bir ülkenin kaderiyle oynamak ile sürekli sözü edilen dengeyi korumak arasında fark var. Shanks Mf'ye bir yeri ele geçirmek için gelmedi veya birisini indirmek için. İstese Bb'yi de bir çok kere indirebilirdi. Dokunmadı bile ona. Sence neden dokunmadı? Daha güçlü olmasına rağmen.

Wb hangi dostlarını kurtardı? Kimdi o sake içtikleri?

Kaido'ya savaş mı ilan etti? Onun gelmesini engelledi mi? Peki nasıl engelledi onu bilmiyoruz. :/ Sence direk bir savaş mı oldu? Bir ülkenin kaderiyle oynamak ile sürekli sözü edilen dengeyi korumak arasında fark var. Shanks Mf'ye bir yeri ele geçirmek için gelmedi veya birisini indirmek için. İstese Bb'yi de bir çok kere indirebilirdi. Dokunmadı bile ona. Sence neden dokunmadı? Daha güçlü olmasına rağmen.

Wb hangi dostlarını kurtardı? Kimdi o sake içtikleri?
Balikadam arc'ta Fb'de Neptun hatirlarken "Benimle sake içti" diyerek kurtarmadi mi?

Ben ele gecirmek demedim. Kaido'yu durdurursun oraya veya hicbir yere o hareketleri yapmasini engellersin. Gidipte oraya kendi bayragini dikecek kadar ileriye gitsin demiyorum ki. Wano halkini kurtarsin yeterli.

Balikadam arc'ta Fb'de Neptun hatirlarken "Benimle sake içti" diyerek kurtarmadi mi?

Ben ele gecirmek demedim. Kaido'yu durdurursun oraya veya hicbir yere o hareketleri yapmasini engellersin. Gidipte oraya kendi bayragini dikecek kadar ileriye gitsin demiyorum ki. Wano halkini kurtarsin yeterli.
Başa kim geçecek? Wano'nun sorunları çözülmüş olmuyor. Yoksa İnu ve Neko beklemek yerine Wb'den falan yardım isterdi herhalde.

WB Wano'ya gidip Kaido'yu indirebilecek olsa zaten ortada Yonkou bırakmazdı. Ha sadece Wano'dan atsın diyorsan, Kaido gider başka bir adaya çöker, bu düzeni orada kurar. E gidip orayı da mı kurtaracak WB? @Wbrggrdrlfy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık