Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oturduğu yerden seviye atladı herhalde. Tamam ben de bu adamı güçlü bekliyorum da şimdiden Garp üstü olamaz. Garp ilk 3te olmadığı için tepkimi belirtmeme gerek yok herhalde.

Yine de canın sağolsun nigga.
O da Marco'ya zarar versin önce :artiz: Kaido sağ kolu lap diye tekliyor, Garp 0 çizik. :artiz:

O da Marco'ya zarar versin önce :artiz: Kaido sağ kolu lap diye tekliyor, Garp 0 çizik. :artiz:
Adamın ezmeye çalıştığı yok orada. Hadi onu geçtim Kaido isimli saldırı yaparken Garp yaklaşma ciddileşirim diye uyarıyor gibi vuruyor. Bu adam Ace kurtulsun diye Luffy'e vurma hakkı veriyor yahu.

Oturduğu yerden seviye atladı herhalde. Tamam ben de bu adamı güçlü bekliyorum da şimdiden Garp üstü olamaz. Garp ilk 3te olmadığı için tepkimi belirtmeme gerek yok herhalde.

Yine de canın sağolsun nigga.
Adam en güçlü iki meyveye sahip, en güçlü Zoan'ı aldı mı bilmiyoruz. Adam Kaidou'dan sonraki, belki faynıl boss gibi gözüküyor tabii ki Garp'dan güçlü çıkacak.

Doğru söylüyorsun kendi bildiği yolda duygularına yenik düşüp Ace'in kurtarılmasına izin vermesi denizciliği için bir lekeydi. Adamlığı için de büyük bir gurur.
Enteresan
Adam en güçlü iki meyveye sahip, en güçlü Zoan'ı aldı mı bilmiyoruz. Adam Kaidou'dan sonraki, belki faynıl boss gibi gözüküyor tabii ki Garp'dan güçlü çıkacak.
Şu savunma zaafiyeti çözülmeli. Luffynin zaman atlamasi öncesi haline ağlar ise Kaido patates eder onu. Bunu çözecek Zoan alırsa net WB ve Rogeri da geçer. Luffy'nin son rakibi de olur ama Im'u gecemeyicek gibi geliyor bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık