Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başından beri anlatmaya çalıştığım şey farklı. Ben kimin güçlü olduğuna dair tek bir şey söylemedim. Yine söylemeyeceğim. Benim dediğim şey sadece bu bahsettiğin kısımları herkesin farklı yorumlayabileceği. Ki bu yüzden tartışmalar dönmüyor mu zaten? Ne olursa olsun ortada belirsiz kısımlar var. Bu yüzden işin içine yorum giriyor.
Yaptığın yorum taraflıysa sorun olur ama.
Sen "Zoro daha güçlü" demiyor olabilirsin. O zaman tartışılacak tek şey handikaplarının kıyaslaması olur.
Handikapları kıyasladığımızda ise Killer'ınki daha fazla.
Ama Killer'ın handikabının onu ne kadar zayıflattığını bilmiyoruz. O yüzden tarafsız bir gözle bakıp Zoro'nunkiyle eşit varsayıyorum. Evet bu benim yorumumdur ama tarafsız bir yorumdur. Ya da bilmiyorum belki Zoro'nun lehine bir yorumdur emin değilim. Çünkü Killer'ın durumu daha kötü ama şimdiye kadar gördüğümüz Zoro da aşikar. O yüzden her ne kadar Killer'ın durumu daha kötü de görünüyor olsa handikapları eşit varsayıyorum.
Öyle olunca da o vs'tan ikilinin denk oldukları çıkıyor.

Yani pek yorum yapmıyorum ben bunları söylerken. Bence çok fazla tartışılacak bir şey yok o yüzden.

Vardı zaten ara. Geçen hafta sayı çıkmadı. :/
Aaa?
Cidden mi?
İki hafta oldu mu yahu? :hoo:

Son iki-üç hafta yoğun ve stresli geçtiğinden fark etmemişim demek ki. :artiz:
Teşekkürler:sapkali:

Yaptığın yorum taraflıysa sorun olur ama.
Sen "Zoro daha güçlü" demiyor olabilirsin. O zaman tartışılacak tek şey handikaplarının kıyaslaması olur.
Handikapları kıyasladığımızda ise Killer'ınki daha fazla.
Ama Killer'ın handikabının onu ne kadar zayıflattığını bilmiyoruz. O yüzden tarafsız bir gözle bakıp Zoro'nunkiyle eşit varsayıyorum. Evet bu benim yorumumdur ama tarafsız bir yorumdur. Ya da bilmiyorum belki Zoro'nun lehine bir yorumdur emin değilim. Çünkü Killer'ın durumu daha kötü ama şimdiye kadar gördüğümüz Zoro da aşikar. O yüzden her ne kadar Killer'ın durumu daha kötü de görünüyor olsa handikapları eşit varsayıyorum.
Öyle olunca da o vs'tan ikilinin denk oldukları çıkıyor.

Yani pek yorum yapmıyorum ben bunları söylerken. Bence çok fazla tartışılacak bir şey yok o yüzden.
Ben bu kıyaslamalara girmek istemediğim için yorumlamıyorum. O yüzden daha fazla uzatmayacağım. Herkesin kendi fikri.

Şuraya sabo ilerde acenin intikamini alacaktir diye birakayim bekle magma tabakasi sabo reis kardeşine açtigin o deligin hesabini soracak sana:fool:

Luffy Arkadaşlarını korumak için tüm gücü ile Kaido'ya saldırır ama tek yer:
Kılıçfan: Ahahah salak! Yonkou ile kafa kafaya dövüşmeye çalışmak hiç akıllıca değildi. Bak tek yedi.
!
Kılıç mılıç bilmiyorum anlamam da, serinin Top 5 karakterlerinden birine plansız programsız, taktiksiz palas pandıras dalması gerizekalılık. Law yapması gerekeni yapıyor diye demediğini bırakmıyorlar. Bunun kılıçfanla filan alakası yok.

Ha arkadaşını korumak istemesi güzel, o ayrı mesele. O da bildiğimiz Luffy yani o kadarı olsun.

Kılıç mılıç bilmiyorum anlamam da, serinin Top 5 karakterlerinden birine plansız programsız, taktiksiz palas pandıras dalması gerizekalılık. Law yapması gerekeni yapıyor diye demediğini bırakmıyorlar. Bunun kılıçfanla filan alakası yok.

Ha arkadaşını korumak istemesi güzel, o ayrı mesele. O da bildiğimiz Luffy yani o kadarı olsun.
Orada saldırması gayet normal. Namilerin kurtulduğunu bilmiyor ve bir ihtimal hala hayattaysalar tekrar saldırmasını önlemek istiyor. Law'in yaptığı daha doğru evet; fakat bu Luffy'nin yaptığını anlamsız kılmamalı bence.

Orada saldırması gayet normal. Namilerin kurtulduğunu bilmiyor ve bir ihtimal hala hayattaysalar tekrar saldırmasını önlemek istiyor. Law'in yaptığı daha doğru evet; fakat bu Luffy'nin yaptığını anlamsız kılmamalı bence.
Anlamsız değil. Ama Luffy'nin tek yemesinin sebebi güç farkı değil, Luffy Akainu'ya da aynı şekilde dalsa sonuç benzer olurdu.

Law arkadaşlarını ışınlayana kadar kaçak göçek dövüşüp, rakibini tartıp ondan sonra allah ne verdiyse dalması gerekiyordu. Bu haliyle yaptığı karakterli bir davranış olsa da mantıksız.

Anlamsız değil. Ama Luffy'nin tek yemesinin sebebi güç farkı değil, Luffy Akainu'ya da aynı şekilde dalsa sonuç benzer olurdu.

Law arkadaşlarını ışınlayana kadar kaçak göçek dövüşüp, rakibini tartıp ondan sonra allah ne verdiyse dalması gerekiyordu. Bu haliyle yaptığı karakterli bir davranış olsa da mantıksız.
Evet öyle yapması gerekirdi. Böylece esir düşmeyebilirdi. Bu şekilde hem tayfasını hem Law'u yarı yolda bırakmış durumda.

Ama bir de Hawkins meselesi var. Belki Law çivilendiği için kaçıramayacaktı herkesi.

Bu arada siz spoiler tartışmasından mı geliyorsunuz. Palas pandıras konuşmanıza daldım ama...

Senin yazdığın daha mantıklı kesinlikle. Gerçi aradaki güç farkı kaçak dövüşe müsade eder miydi bilmem. Kaido biraz doğrulup boşa çıktığı anda tekledi malum. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık