Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tek kılıç stili kimseyi yenemez demedim hatta Killer'ı da yener yenemez olaylarına girmezdim. Önceden yendiği herkesi onlarla yenebileceği anlamına da gelmez sonuçta Killer farklı biri onunla daha önce hiç savaşmadı.

Luffy üzerinden örnek ver ama bir kaç şeyi karıştırıyorsun. Ben de Luffy savunmuyorum bak sadece kendimce farkları açıklayayım. Luffy birincisi eğlenir vaziyette Sumo yapıyor. Ve içinden geldiği gibi davranıyor. Kendisini herhangi bir teknik yapmaya zorlayacak pek bir şey olmadı felan. Ve vurduğu anda da uçurdu zaten. Tek diyebileceğimiz ne olur Luffy düz eliyle o şekilde Urashima'yı uçuramazdı. Diğer türlüsünü çıkartabileceğimiz bir şey yok. Kamazo vs Zoro'da ise var. Zoro'nun yarasını (ki o yara için nihai savaştan önce yara aldım diye de dert yanıyor) çok daha zorlayacak şekilde orağa sıkıyor. Bunu ne için yaptığı ortada? 3 kılıç tekniğini yapabilmek için. Şimdi durum böyle iken ben nasıl Zoro tek kılıçla da yenerdi yav diyeyim?
Ben orada biraz aşırı tepki verdim diyelim o zaman. Benim o yazdığım kesinlikle yenemez düşüncesine karşıydı.

Mesajımı tam olarak okudun mu bilmiyorum ama atladığını düşündüğüm kısmı tekrar yazayım.

4 novadan güçlü meselesinde şu anki Luffy'nin p-up almış halinden bahsediyorum.

Kid hariç kalan novaların şu anki Luffy'nin kkg saldırısına bile dayanabilecekleri meçhul. Bu durumda şu anki Luffy'nin p-up almış hali karşısında bunların tek yemekten başka seçenekleri yok. Bu konuda mutabık olmamız lazım. Bu bağlamda Kid ve Luffy denk olsalar bile p-up'lı Luffy Kid'den güçlü olacağı için ve zaten diğer 3'lüyle Luffy arasındaki güç farkı tek atma boyutuna geleceği için p-up'ı Luffy 4 novanın toplamından güçlü olacak. Bir de denklem şeklinde yazayım.

Şu anki Luffy>Killer, Apoo, Hawkins.

P-up'lı Luffy>Kid, Killer, Apoo, Hawkins(Kaido'nun kafalarına düştüğü zamanki halleri).

Yani buna göre 4 nova Kaido'nun karşısına çıkmış bir şey yapamamış Luffy ve Zoro hiç yapamaz düşüncesi hatalı bence. Luffy kısmını açıkladım. Zoro kısmına geçiyorum.

P-up olayını nerden çıkardın demişsin ? Ben çıkarmadım. P-up alacağı kesin. Ayrıntıları bir önceki mesajımda link olarak attım. Mangaka o kadar p-up'ı koynuna sokmayacaksa ne yapacağı belli. Hee sen p-up alacağını falan düşünmüyor, sap gibi gelir gider diyorsan baştan söyle hiç tartışmayalım :oops:

Amiralin zarar verip veremediği bilinmiyor. Belki amiral zarar veriyor ama adam ölmediği için zarar vermesinin bir anlamı kalmıyor ??? Nerden biliyorsun ?

Mihawk olayına acı bir gülücük konduruyorum sadece :oops:

Amiralin saldırısına karşılık verdi cümlesinden ne anladın bilmiyorum. Nerede zarar verdi gibi bir anlam var onu da anlamadım. Zarar verdi desem yazarım. Karşılık verdi dedim sadece ve bunu yerin dibinde, üzerinde yer çekimi kuvveti varken yaptı. Sana bir şey ifade ediyor mu bu bilmiyorum ama %100 performans sergileyen bir Zoro'nun neler yapabileceğiyle ilgili az-çok fikir veriyor bana. %100'ünde bir Zoro 2 p-up daha alırsa amiralden rahatlıkla kan alır. Rahatlıkla diyorum. Daha Ashura görmemişiz, karşımızda küçük bir ülke boyundaki kütleyi %100'ünü vermeden 10'a bölen, amiralle dövüşmekten çekinmeyen bir Zoro var. Geçmiş p-up'lara bakarak güç seviyesinde ne gibi değişiklikler olduğuna bakabilirsin. Gerisini hayal gücüne bırakıyorum.
4 kılıç stili sen seriyi baştan oku en iyisi

Son düzenleme:
Luffy 4 novadan güçlü diyen arkadaş seriyi 10 kez okusun baktı anlamıyor anlayana kadar okusun. bu şuana kadar burda duyduğum en saçma görüştü
4 kılıç stili sen seriyi baştan oku en iyisi
Kata dövüşü ve sonrası Luffy'nin Killer,Hawkins (Kid hariç)gibi adamlardan 3,4tane alması gayet normal yalnız.Sende Zoro Kata'yı alabilmeli eğer alamazsa Queen ve King'i nasıl alıcak diyordun :D

Kata dövüşü ve sonrası Luffy'nin Killer,Hawkins (Kid hariç)gibi adamlardan 3,4tane alması gayet normal yalnız.Sende Zoro Kata'yı alabilmeli eğer alamazsa Queen ve King'i nasıl alıcak diyordun :D
luffy katayı değilde bir amiralimi yendi acaba benmi karıştırıyorum katakuriyi yendi diye 4 nova almasımı gerekiyor. 4 novayı amiral ve yonkolar alabilir şuan.

luffy katayı değilde bir amiralimi yendi acaba benmi karıştırıyorum katakuriyi yendi diye 4 nova almasımı gerekiyor. 4 novayı amiral ve yonkolar alabilir şuan.
O novaların içinde Killer ve Hawkins çapsızı var ise alabilir.Komutanlar ile novalar arasında bir tık mı fark var sanıyorsun ? Dof'un Luffy ve Law'a ne yaptığını hatırla bu adamların en zayıfı bile Dof ayarı,daha güçlü.

O novaların içinde Killer ve Hawkins çapsızı var ise alabilir.Komutanlar ile novalar arasında bir tık mı fark var sanıyorsun ? Dof'un Luffy ve Law'a ne yaptığını hatırla bu adamların en zayıfı bile Dof ayarı,daha güçlü.
Güçleri çapından büyüktür merak etme o çapsız dedigin hawkins wano başında zoroyu cizdiydi ufaktan la tamam diyelimki killer hawkins bonney urouge olsun en güçsüzü bunlar diyelim bege yi salla şimdi luffy bunları yenebilirmi. komik olmayın

Güçleri çapından büyüktür merak etme o çapsız dedigin hawkins wano başında zoroyu cizdiydi ufaktan la tamam diyelimki killer hawkins bonney urouge olsun en güçsüzü bunlar diyelim bege yi salla şimdi luffy bunları yenebilirmi. komik olmayın
Yener tabii ki.Hawkins'in Zoro'ya yaptığından olayı Luffy'ye bağlaman ise olmamış.Luffy açık ara güçlü şu an Zoro'dan.Ki Zoro Hawkins'in 2 canını hemen harcadı zaten.Uruogue dediğin adam ise 4.adamı zar zor yenerken Luffy ağa babasıyla eşit kapışmış birisi.Snack'in Kata'ya ne zorluk verebileceğini düşünüyorsun.P.upsuz Zoro bile diğer bir novaya tek atıyor.Bonney'i açıklamama bile gerek yok.

Yener tabii ki.Hawkins'in Zoro'ya yaptığından olayı Luffy'ye bağlaman ise olmamış.Luffy açık ara güçlü şu an Zoro'dan.Ki Zoro Hawkins'in 2 canını hemen harcadı zaten.Uruogue dediğin adam ise 4.adamı zar zor yenerken Luffy ağa babasıyla eşit kapışmış birisi.Snack'in Kata'ya ne zorluk verebileceğini düşünüyorsun.P.upsuz Zoro bile diğer bir novaya tek atıyor.Bonney'i açıklamama bile gerek yok.
bi luffy de p.up var diğeleri zaten çöp bidonu neyse konu gereksiz bence şuan 4 nova imkansız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık