Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kast ettiğim o değildi ki.
O sırada Kaido veya Linlin de gelip "Kesin la savaşı" deseydi yine keserlerdi fakat Shanks dışında bunu diyecek biri yok. Eğer Sengoku geri çekilme emri vermeyip savaşmayı tercih etseydi Denizciler büyük kayıplar verirdi.
Yani Shanks'ın Marineford'da gelip savaşı durdurması Denizcilerin en çok ondan çekindiğini ve en güçlü Yonko'nun göstermiyor.
Benn Beckman Kizaru'ya silah doğrultuğu zaman Kizaru korkutuğu için durmadı, öyle bir tip de değil zaten, oldukça soğukkanlı bir şekilde olayların büyümesini engellemek içindi o. Beckman'a saldırsaydı Denizciler daha hiç vakit geçmeden bir Yonko ile daha dövüşmek zorunda kalırdı.

Yani, Denizciler Marineford'a varan kişi Shanks olduğu için şanslıydı, Kaido veya bir başkası böyle bir seçenek sunmazdı.

Kastettiğin Ray ise bence de vardır.
Ray değil :) Ray, klasman dışı. Adamın zirvesi amiral+++

Shiryu'nun psikopatlığı ve kana susamışlığı tamam ama nedense kılıç ustalığı ve tekniği konusunda bana en üst sınıfa aitmiş gibi bir izlenim vermedi. Ha Zoro'yla karşılaşacağı zaman en üst kalibrede görürüz o ayrı. Ona da zaman var zaten daha.
Zoro'yla karşılaşmasına diyelim ki 3 ay var. Meyvesinde pro olması için 3 aya mı ihtiyacı var ? O işi halletmiştir Shiryu.

O sırada Kaido veya Linlin de gelip "Kesin la savaşı" deseydi yine keserlerdi fakat Shanks dışında bunu diyecek biri yok. Eğer Sengoku geri çekilme emri vermeyip savaşmayı tercih etseydi Denizciler büyük kayıplar verirdi.
Yani Shanks'ın Marineford'da gelip savaşı durdurması Denizcilerin en çok ondan çekindiğini ve en güçlü Yonko'nun göstermiyor.
Benn Beckman Kizaru'ya silah doğrultuğu zaman Kizaru korkutuğu için durmadı, öyle bir tip de değil zaten, oldukça soğukkanlı bir şekilde olayların büyümesini engellemek içindi o. Beckman'a saldırsaydı Denizciler daha hiç vakit geçmeden bir Yonko ile daha dövüşmek zorunda kalırdı.

Yani, Denizciler Marineford'a varan kişi Shanks olduğu için şanslıydı, Kaido veya bir başkası böyle bir seçenek sunmazdı.
Dostum benim iddia etmediğim şeyler üzerinden neden savunma yapıyorsun anlamadım. :D Sanırım bir yerde yanlış anlaşılacak bir cümle kurdum.

İlk yazdıklarına katılmıyorum canım çünkü Zoro bombaladı hepsini :D Hayır Hawkins, Zoro karşısında dudağını ısırıyordu. Ama Law karşısında gülüp eğleniyor fark belli :D

Bayılmasa ne olur? Adam konuşamıyor daha Tahndi hahahah :D
Hawkins'in 1 canı var değil mi? D: Hayır, bir de Zoro ''Hawkins'i bana bırakın'' diyordu Luffy'ye. Allah'tan o kadın geldi de atlayıp gittiler. Zoro da kime karşı ''Bana bırakın'' dese hüsrana uğruyor. En son Carrot'a demişti....:D

Law'a neden güldüğü ayrı yav. Adamları elinde sonuçta.

Yine mi bayılmadı ama bayılmaktan beter oldu muhabbeti.:D Aklıma geldikçe çıldırıyorum. Lan Luffy bile dayanmış açlığa, hem de o kadar yaraya bereye rağmen. Zoro ise açlıktan(!) bayılmış....:D

Aklıma bir neden geliyor. Bazı(kimse ustune alinmasin oylesine yazilmis bir cumle olacak) Luffy'nin rakibi yuzunden olabilir mi?
Senin burunlar tıkalı galiba. Yoksa normal şartlarda kılıç kokusu taaa oralara kadar gelmesi lazımdı.:oleyo:

Geçenlerde biri buraya bir video atmıştı. Zou'da sulongsuz Carrot, Zoro'yu madara ederken diye.
Bugün o sahneyi hatırladım da, kafam karıştı.
Sahnede yolda giderlerken Zoro, Law ve biri emin değilim gözlem hakisiyle tehlikeyi seziyor ve ardından Carrot, Zoro'ya saldırıyordu.
(Kızın kendisine saldıracağını bile bildi, hey maşşallah.
Ama Killer'dan da tırpanı yedi bön gibi :artiz:)

Şimdi o sahnede Usopp, bizimkilerin önceden kızı sezip pozisyon almalarına şaşırıyor, "Ne oldu?" falan diyor.
Usopp gözlem haki geliştirmemiş miydi? Niye Carrot'u sezemedi?
O sahne filler

Hawkins'in 1 canı var değil mi? D: Hayır, bir de Zoro ''Hawkins'i bana bırakın'' diyordu Luffy'ye. Allah'tan o kadın geldi de atlayıp gittiler. Zoro da kime karşı ''Bana bırakın'' dese hüsrana uğruyor. En son Carrot'a demişti....:D

Law'a neden güldüğü ayrı yav. Adamları elinde sonuçta.

Yine mi bayılmadı ama bayılmaktan beter oldu muhabbeti.:D Aklıma geldikçe çıldırıyorum. Lan Luffy bile dayanmış açlığa, hem de o kadar yaraya bereye rağmen. Zoro ise açlıktan(!) bayılmış....:D
Hawkins'i iki slah ile canlarını alıp sonra da güçlü bir kart dediğine tek atıp dudaklarını ısırttı eziğin daha ne olsun? :D Carrot işi Oda'nın çakallığı sonradan Luffy'nin de şak diye boğazına yapışıp övgü almıştı Carrot kızımız :D

Hayır Low ikidir Hawkins ile takışıyor da o yüzden dedim.

Bak bak Luffy oradan önce Cracker'i, Nami ile yenerken karnını da doyurmuştu çakal Luffy :D Ama hemen Thandi diyecek kadar çürüdü zayıf adam ya hahaha :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık