Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'dan once Ace fanı miydin ? :D
Evet. Ace'ı severdim. Hala seviyorum. Çok duygusal biriyim. MF' da hüngür hüngür ağladım. Rosa'da tekrar ağladım. Wano'da adı geçerken gözlerim doldu anime de yayınlanırken ağlarım. :üzgünüm:

İşin kötüsü Law'a daha çok bağlandım. Ace 1 tanıyorsam Law'ı 10 tanıyorum. İkinci gözdem Law'a bir şey olursa halimi düşün. :agla::agla:

Haketti ama Ace :artiz: üzülmüştüm ben de. Dön bak işine de mi? Ne güzel yaşarken goreydik.
Hikaye gereği ölmesi gerekiyordu o ayrı da ölüm şekline yorum yaparsam, duygusallığına teslim oldu. :üzgünüm:
Akainu'da zaafını biliyor tabi WB'ye laf atıp durdu. :üzgünüm:

Evet. Ace'ı severdim. Hala seviyorum. Çok duygusal biriyim. MF' da hüngür hüngür ağladım. Rosa'da tekrar ağladım. Wano'da adı geçerken gözlerim doldu anime de yayınlanırken ağlarım. :üzgünüm:

İşin kötüsü Law'a daha çok bağlandım. Ace 1 tanıyorsam Law'ı 10 tanıyorum. İkinci gözdem Law'a bir şey olursa halimi düşün. :agla::agla:
Helvasını kavurmaya başla.

Katılmıyorum :artiz: savaş yahu bu. Bak WB'nin arkadan saldirisini attiracaksiniz bana

Seni kurtaran insanlara ihanet yaptığı da neyse ya mühim değil. Luffy ölebilir diye düşünmesi lazımdı. Fazla bencilce idi.
WB'ye laf attı derken onun harekete geçmesi için değil. Ace'ı harekete geçirmek için. Yoluna devam etseydi kaçmış olacaklardı. Ama ailesine laf gelmesine dayanamadı. :üzgünüm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık