Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kappa olacak zaten ya. Onlarda gaga var. Önceden anlamak gerekiyordu bu kappa diye aslında da :/
Biliyorum orasını.

Sadece tipi bu kadar net farklı görününce normal değil gibi geldi. Dışa kapalı ülke, balıkadam falan da olamaz.
Belki meyvedir diye düşündüm.

Ama ne olursa olsun. Reyiz reyizdir. Nokta. :cool:

Mink mi diyorsun yani? Hm. o_O
Elektrosu neyin yok muydu onun? Sulong falan da mı yok?
Kurtulamamış çürümüş zincirlerden. :confused:
Mink demiyorum. Kedi ve köpek adaya vuruyordu. Herkes dalga mi ne geçiyordu sanırım. Oden bunlara sahip çıkmıştı . Kawa da önceden gelme sanırım. Oden sahip çıkmıştır

Muhtemelen farklı bir ırk. Bu üçü de beraber takıldı sanırım uzunca. Kim bilir? :/

Bu arada dediği gibi @William cutting. Adam yüzüyor. Meyve imkansız duruyor şu anda.

Meyve yemiş olamaz. Hiyori'yi kurtarırken yüzüyordu.

Dev ve Balık-adam melezi varsa Mink ve Balık-adam melezi olabilir.

Mümkün.

Mink demiyorum. Kedi ve köpek adaya vuruyordu sanırım. Herkes dalga mi ne geçiyordu sanırım. Oden bunlara sahip çıkmıştı . Kawa da önceden gelme sanırım. Oden sahip çıkmıştır

Muhtemelen farklı bir ırk. Bu üçü de beraber takıldı sanırım uzunca. Kim bilir? :/

Bu arada dediği gibi @William cutting. Adam yüzüyor. Meyve imkansız duruyor şu anda.
Hm...
Vardır bu kadar gizemin bir anlamı. Geliyor Wano'nun amirali. :fool:

Tabii ki bırakır :D Luffy şu an zaten Zoro'nun arc sonu olacağı seviyede.Luffy bi zahmet p.up almayan Zoro ve Sanji'den güçlü olsun.
Yav Sanji'yi kim takar ? Ondan zaten güçlü. Biz Zoro'dan konuşalım. İki yıl öncesinde ve iki yıl sonrasonda saldırı gücü ve dayanıklılığı en iyi adam Zoro. Luffy'nin arc sonu geleceği seviyeyle Zoro'nunki aynı. Kata seviyesi demek sağ kol seviyesi demek değil. Bir Kata fanı olarak Lütfüyeyi nasıl Kata seviyesinde görüyorsun o bile sırra kadem bir olay zati :hoo::(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık