Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu smile konusunda şaka yapmayın yahu. İşkence meyvesi. Adamın aklını oynattırıyor. :artiz:
Onla ilgili yapmadım ki. D olanlar genelde gülerek ölüyor. Teach uymuyor işte bir tek. Ayrıca smile meyvesinin akıl oynattığı belli değil. Yasu'nun falan aklı yerindeydi. Onun güçten falan düşme nedeni ile Hyo dedenin güçten düşme nedeni benzerdir büyük ihtimal.

Onla ilgili yapmadım ki. D olanlar genelde gülerek ölüyor. Teach uymuyor işte bir tek. Ayrıca smile meyvesinin akıl oynattığı belli değil. Yasu'nun falan aklı yerindeydi. Onun güçten falan düşme nedeni ile Hyo dedenin güçten düşme nedeni benzerdir büyük ihtimal.
En güzel Dereshishi'li abi güzeldi .

Kaido nereden bilecek D.'yi?? Ne diye konu açılacak onunla. Orada Luffy varken kafa patlamasına izin verilecek yani Doffy'de olmamışta. :D Hele ki Oda, Luffy'nin sözüne sadık bıraktırırsa unutun ölmesini falan. :D

Çok fazla süresi kalmadı bence de. Elbaf arc var Raftel var büyük savaş başka??
Usopp'un yalanları gerçek çıkıyor. Böyle bir konu vardı forumda. Araya keskin nişancı adası da girecektir.

Wano, Kaido dövüşü- geçiş bölümleri, elbaf, keskin nişancı adası, raftel, büyük savaşa hazırlık arcları, büyük savaş, büyük savaş sonrası bölümler ve bitiş olur.

Gülerken ölür belki. Nasıl olsa çoğu öyle ölüyor. :( Böyle bir anlam katar.
Smile'ı Zoro'nun yemesi taraftarıyım. O yüzü gülecek!

Hee...
Bilemedim. Ama ne şekilde ölürse ölsün gülerek öleceği belli.
Ömrünün amacını gerçekleştirdi. Artık yaşadığı her gün Rosinante'ye fazladan teşekkürü olur.

Smile meyvesini ise küçümsüyorsun bence. Ebisu halkının esnekliğinden kaynaklı bir dayanıklılık var orada.
Şöyle düşün. En kolay ne tür cisimler kırılır?
Sert cisimler.
Bu yüzden bu meyve Killer gibi, Zoro gibi, Law gibi, Kidd gibi ciddi ve tavizsiz bireylerde bir süre sonra bir kırılmaya sebep olur.
Ebisu halkı sakin ve açık insanlar olduklarından kırılmadan kurtulmayı başarmışlar.

Hee...
Bilemedim. Ama ne şekilde ölürse ölsün gülerek öleceği belli.
Ömrünün amacını gerçekleştirdi. Artık yaşadığı her gün Rosinante'ye fazladan teşekkürü olur.

Smile meyvesini ise küçümsüyorsun bence. Ebisu halkının esnekliğinden kaynaklı bir dayanıklılık var orada.
Şöyle düşün. En kolay ne tür cisimler kırılır?
Sert cisimler.
Bu yüzden bu meyve Killer gibi, Zoro gibi, Law gibi, Kidd gibi ciddi ve tavizsiz bireylerde bir süre sonra bir kırılmaya sebep olur.
Ebisu halkı sakin ve açık insanlar olduklarından kırılmadan kurtulmayı başarmışlar.
Killer'ın alt yapısı hazırdı. Diğer üçlü onun kadar kırılacak diye bir şey yok. Bide tam olarak ne olduğunu bilmiyoruz. Fiziksel işkence ile falan kişiliğini unutacağını sanmıyorum Killer'ın. Bir meyve etkisine girmiştir belki de.

Smile'ı Zoro'nun yemesi taraftarıyım. O yüzü gülecek!

Bakalım. İşareti verdi gibi. :/ Olacağını sanmıyorum gerçi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık