Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler erken geldi.

Sanji ve Zoro atışıyorlar. Atışmaya devam ediyorlar. Bu arada Nami serap kullanarak Otoko'yu ordan uzaklaştırıyor. Atışma devam ederken Orochi, lan biz burda eşek başı mıyız! Siz de kimsiniz lan diye araya giriyor. Orochi'nin adamlarından biri bu ikisini tanıtıyor ve ödüllerini söylüyor. Vinsmoke Sanji 330M :beli:

Zoro:NANİ!?
Sanji: :cool:

Adam devam ediyor, Roronoa Zoro 320M :beli: Kalabalık bu neyin ödülü böyle diye fısır fısır konuşuyorlar. Orochi Hawkins ve Drake'e ne duruyorsunuz indirsenize lan diyor. Fakat çok geç. Sanji Orochi'yi tekmelemeye başlıyor ve yasaklı tekniği yeniden doğuşu uyguluyor ve Orochi'nin yüzüne şekil veriyor. Kalabalık çılgına dönüyor. Orochi ne olduğunu anlamadan bu sefer de Zoro beliriyor ve o da yasaklı tekniği çift kılıç stili kutsal makası uyguluyor ve Saç, kaş, bıyık ne varsa elden geçiriyor bunu. Kalabalık kendini paralıyor... Bana ne yaptınız böyle lan derken bi anda Law beliriyor, yerde yatan adamda hala yaşam enerjisi var deyip o da yasaklı tekniğini mutlak değişimi uyguluyor ve ölmekte olan Yasu ile Orochi'nin kişiliklerini mutlak olarak değiştiriyor. Karşısında genç daimyo Yasuie'i gören kalabalık delirdi delirdiii...

Uzun bi esten sonra, madem böyle oldu Kaidou'nun kellesini almak bana düşer deyip yola koyuluyor Yasuie ve hala Shogun'un bedeninde olduğu için kimse ses çıkaramıyor.

Bu olayları izleyen Kaidou: Zuhahah diye gülüyor. Diğer taraftan Queen muhahah diye gülüyor. Fakat Luffy Kaidou benim lan diye gaza gelip boyunluğu parçalıyor. Queen'i tekleyip Kaidou'ya doğru yola çıkıyor.

Bigmom hala hapishane yolunda.
Reverie arc tekrar gösteriliyor

Tüm krallar öldürülmüş, toplantı kan içinde . Son kalan kral Cobra. Beni öldürme diye ağlıyor. Hepsini öldüren ise yüzü gözükmeyen Vivi. Alnında kutsal ejder dövmesi var.

Devrim komutanları ve Sabo enselenmis.

Spoiler bu değil miydi? Öyle gördüm idi :gamyon:

Senaryo gereğiydi o bi kere tamam mıı :Ssss
Bayılmaması bi artı tabi :T
Reverie arc tekrar gösteriliyor

Tüm krallar öldürülmüş, toplantı kan içinde . Son kalan kral Cobra. Beni öldürme diye ağlıyor. Hepsini öldüren ise yüzü gözükmeyen Vivi. Alnında kutsal ejder dövmesi var.

Devrim komutanları ve Sabo enselenmis.

Spoiler bu değil miydi? Öyle gördüm idi :gamyon:
Vivi aslında Alabasta meydan savaşında öldü. O günden beri Vivi sanılan kişi kendini bu toplantıya kadar gizlemiş, dünyayı kan emicilerden kurtarmaya yemin etmiş Osmanlı Torunu, Nefer Târ-î Veli'dir. Kutsal Ejder falan da değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık