Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En.lobby konusunda haklı çıktık:rolleyes:@Aiden

Oda’nın son röportajında E.lobby yorumu.
Etiket gelmedi ama aynen :rolleyes:

Daha da cizemez zaten. Anca cizsin ittifak, müttefik falan.

Hem Usopp olayı, hem Robin olayı, hem de Franky.

Franky evi baskını, Merry olayı. Off daha neler var. Efsaneydi ya.

Şu duyguları artık daha veremez. O arc tek başına manga olabilecek kadar kaliteliydi.

Sanji'nin görünmezliği Gözlem hakiyle fark edilebilir mi hissedilebilir mi? Fujitora kör olduğu halde hissedebiliyordu ordan aklıma takıldı da?

Sanji'nin görünmezliği Gözlem hakiyle fark edilebilir mi hissedilebilir mi? Fujitora kör olduğu halde hissedebiliyordu ordan aklıma takıldı da?
Gorunmezlik meyvesi bi ihtimal ama Sanji hissedilir.

Shiryu acaba HxH'deki sigara için Iguana gibi varlığını tamamen gizler mi diye düşünüyorum ama Shiryu güçlü biri. Öyle güce indiremeyecegi adam sayısı 1 2 olur. Illa hakiye hissedilir yani. Çok uçuk olur

Shiryu değil de Burgessde olsa olabilir derdim mutlak görünmez ama Shiryu öyle olursa etrafta sağ bırakmaz. Kaido, Linlin falan olman lazım yani darbe yememek için.

Gorunmezlik meyvesi bi ihtimal ama Sanji hissedilir.

Shiryu acaba HxH'deki sigara için Iguana gibi varlığını tamamen gizler mi diye düşünüyorum ama Shiryu güçlü biri. Öyle güce indiremeyecegi adam sayısı 1 2 olur. Illa hakiye hissedilir yani. Çok uçuk olur

Shiryu değil de Burgessde olsa olabilir derdim mutlak görünmez ama Shiryu öyle olursa etrafta sağ bırakmaz. Kaido, Linlin falan olman lazım yani darbe yememek için.
Thriller'da hatırladığim kadarıyla Sanji(haki kullanmadığı halde) aslan ağızlıyı hissetmisti sanki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık