Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wb'nin komutanlarının arasında kadın yoktu değil mi? ; )
Croco meğersem kadın mıymış :O

Çirkinleşmek istemiyorum ama WB ile aralarında bişi geçmiş olmasın... harder daddy!

Anlamadigin nokta şu ki Crocodile Wb korsanlari gelmeden önce gelip Luffy ve Jinbei'yi kurtariyor. O sahnede ise Wb korsanlarinin geldigini ciziyor mangaka yani tam geldigi sahneyi. 1 sahne sonrasinda ise Wb korsanlari ile Akainu dalasiyor ve ortada Croc yok.

Sebebi ne acaba? Cevap: Çünkü o istediğini aldi.

Bu olay neye benziyor biliyor musun? Marco tam Ace'in kafasi uçacakken hala sacma sapan sagda solda ucuyorken Croc Ace'i kurtarinca Marco" Araya girmek zorunda kalmadim" diye sacmaliyor ya o mesele işte. Yaptiklari sadece boş iş. Aslinda tüm işi başkalari yapiyor...
Alla alla benim hatırladığım Crocodan önce Marco kurtarıyor Luffy'i Akainu'dan... yanlış mı hatırlıyorum acaba :S Mangaka Croco çok boş kaldı bi sahne çizem demiş, onu da anca WB komutanlarına yamamış işte.

Kendi göz yaşları sel olursa kendini tekler.
Croco > Croco
Bana zorla timsah gözyaşlarıyla ilgili espirik yaptıracaksın :/

Croco meğersem kadın mıymış :O

Çirkinleşmek istemiyorum ama WB ile aralarında bişi geçmiş olmasın... harder daddy!

Alla alla benim hatırladığım Crocodan önce Marco kurtarıyor Luffy'i Akainu'dan... yanlış mı hatırlıyorum acaba :S Mangaka Croco çok boş kaldı bi sahne çizem demiş, onu da anca WB komutanlarına yamamış işte.

Bana zorla timsah gözyaşlarıyla ilgili espirik yaptıracaksın :/
Yine boşlara başlamişsın...

Acaba bu çocuk yapmayı bilmiyor mu? Böyle sokakta bulduğunu alınca otomatik babası falan saniyordur belki kendini. :d

Weevil görünce soruyorum sana. Weevile babalık yapmayip, bir ton korsana babalık yapmaya uğraşan adam mı baba ha?

Weevile de yazık.
Olabilir. :D Bak sana düşmanının oğluna bile gözü dikmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık