Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro, King'i tek başına sittin sene alamaz. Arc'ın başıymış kıçıymış falan fark etmez.

SS alın, arc bitiminde dövüşürük mis gibi. @Mr.Bushido sen al hatta. :/

Zoro yonko seviyesine çıkmıştır diye tahmin ediyordum da hala amiral seviyesinde kalmış. Ha gayret arkadaşlar, o kadar yazdıklarımız boşa gitmesin. Geceyi yonko seviyesi ile kapatabiliriz bence.:a:

Zoro bir arc icinde Destansi bir p.up almadan Amiral seviyesi bekleme sahsimca. Luffy daha amiral seviyesi bile degilken Zoro Amirallik beklemesin. Bu 2'linin güç dengesini kendi kafana göre değistirmek olur bu. Bu 2'linin güç dengesi istenilsede istenilmese de hep boyle kalacak.Zoro p.up alıyorsa Luffy onun 1.5x'i alacaktır. Zoro 2x alıp Luffy 1.5x alırsa denge oynar.
İkilinin güç dengesi seri başından beri değişmedi zaten. Zoro şu an gayet iyi seviyede. Üstüne iki p-up çakınca çılgınlar gibi amirale yürüyecek seviyeye ge-le-cek ;)

Jinbei şuan tayfaya gelmediğine göre demek luffyden de güçlü ki gelmiyor :)
Ulan asdfasdf :oleyo: Betona vurdu kafayı :hhh:

Zoro, King'i tek başına sittin sene alamaz. Arc'ın başıymış kıçıymış falan fark etmez.

Ben de aldım bebişim :good:

Siz onların belgeleriyle başa çıkamazsınız ki sen 5 tane alırsın onlar 500 almıştır.Adamlar " kılıçdaroğlu " belgeler ellerindedir.Kılıç kelimesine dikkat yani kokluyorlar da kanlarında var arşivcilik. :D Umarım Zoro arc sonu şov yapmaz klasörlerle taşırlar yoksa. :)

Siz onların belgeleriyle başa çıkamazsınız ki sen 5 tane alırsın onlar 500 almıştır.Adamlar " kılıçdaroğlu " belgeler ellerindedir.Kılıç kelimesine dikkat yani kokluyorlar da kanlarında var arşivcilik. :D Umarım Zoro arc sonu şov yapmaz klasörlerle taşırlar yoksa. :)
"Böyle bir şey olabilir mi ya?"

Bende belge falan yok valla dımdızlak durumdayım xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık