Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro için diyemememin sebebini alıntıladım zaten boss ve karakter işleyişi farklı. :D Zoro Kamazodan tek yedikten sonra Gyakimaru’nun kılıcını çaldığını bilmesine rağmen onun gidişini izleyip bayılıyor. Belki adam dönüp bayılmış haldeki Zoroyu da öldürecek ve diğer kılıçları alacak ama senaryo izin vermiyor tabi. Zoronun saldırı alması için dikkatini dağıtıp hamle yapıyor ama yenilince bir şey yapmadan gidiyor? Sonra ballı olan Luffy oluyor :Dd
Aslında çok farklı değil. Zaten Luffy daha güçlü kişiler ile dövüştüğü için 3 round ya da 2 kişi ile giriyor. Zoro da tek atıyor zaten :D Bak orada açlık ve yara etkisi var ama orada Zoro yarayı aldıktan sonra Gyakimaru'ya bakıyor sonra adam gülüp arkasını dönüp gidince düşüyor yani adam saldırmayacağı belli oluyor. Her neyse yani bunlar bir şey değiştirmez sonuçta bu adamlar yine hayvan gibi dayanıklılık sergileyecekler hepimiz biliyoruz :D

Bir sanatçıya göre fazla alçak gönüllüsünüz Sayın Oda.

Fransızlar sinema dışında iyidir aslında.
Fransız yemeği yemedim hiç. Ama şarap, et ve sigara müthiş bir üçlü oluyor shshsshshshs
Benim bildiğim onların mutfağı diye bir şey yok. Sadece mezelerde ve sunumda iyiler.
Mutfağıyla ünlü bir ülke ile alakalı olsa daha iyi olurdu bence.

Mutfak konusunda pek bir bilgim yok. Popüler kültürün gösterdiği kadar.
Aklına alternatif olarak nerenin mutfağı geliyor mesela?
Türkiye dışında mı?:hhh:
Ben de pek hakim değilim ama Fransa bana yine de yanlış bir seçim gibi geldi.

Ama Yunanistan, İrlanda, İtalya, Portekiz, Avustralya vs olabilir mesela. Oraların mutfakları bana Fransaya göre daha geniş geliyor.

Fransız mutfağı diye bir şey var ya. :D Hatta şu an modern gastronominin oluşumunu sağladılar. Mutfağın dili Fransızca. Fransa'yı seçmesi asıl normal olan.
Gaziantep'e kurban olsun o Fransa :hıh:

:hhh::hhh:
Ben var olan yemekleri işleme şekilleri çok çeşitli ve yaratıcı diye bu kadar ortada diye biliyorum.
Tabi yanlış biliyor da olabilirim. Fransa'yı da sevmem zaten. :hıh:

Gaziantep'e kurban olsun o Fransa :hıh:

:hhh::hhh:
Ben var olan yemekleri işleme şekilleri çok çeşitli ve yaratıcı diye bu kadar ortada diye biliyorum.
Tabi yanlış biliyor da olabilirim. Fransa'yı da sevmem zaten. :hıh:
Fransa en normal olanı. Bir çok sosun dayanağı olan 5 temel sostan tut, en temel bağlayıcılar, doğrama tekniklerinin isimlerinin hepsi Fransızca kökenli. Zaten okullarda da ona göre eğitim verilmesi gerekiyor.

O yüzden pek yadırgamadım.

Türkiye dışında mı?:hhh:
Ben de pek hakim değilim ama Fransa bana yine de yanlış bir seçim gibi geldi.

Ama Yunanistan, İrlanda, İtalya, Portekiz, Avustralya vs olabilir mesela. Oraların mutfakları bana Fransaya göre daha geniş geliyor.
Türkiye mutfağı var mı? sshshsaidkfhaislf
Fransızların ki daha ağır basıyor gibi o saydıklarına bence:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık