Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimin arcında Luffy'den başkası kahraman olmuşta Zoro bu durumdan kayırılıyor. Ha 2. kahraman olabilir. Dressrosa da God Usopp gibi ancak her arcın ilk kahramanı Luffy'dir. Bu hiç değişmedi yine değişmez.
Öylede bu da mı gol değil durumuna geldik artık hani Zoro fanı değilim hatta seride hiç bir karakterin fanı değilim.Belki biraz Ussopçuluğum vardır o kadar ama artık hani Sanjiden Zorodan Frankyden ne bileyim tayfadan birşeyler görmek istiyorum artık.

Öylede bu da mı gol değil durumuna geldik artık hani Zoro fanı değilim hatta seride hiç bir karakterin fanı değilim.Belki biraz Ussopçuluğum vardır o kadar ama artık hani Sanjiden Zorodan Frankyden ne bileyim tayfadan birşeyler görmek istiyorum artık.
Tayfadan bende görmek istiyorum ya. Özellikle Robin'den. Her üyenin 1 den fazla girdiği ciddi vs.si var. Robin'in 1 tanecik. :(

Bak işte böyle dersen bende Luffy muazzam dayanıklığı ile bir gün bile açlığa dayanamıyor ve aokiji vs Saka gibi uzun bir dövüşe girse yüzde yüz yenileceği garanti o zaman derim. Yani Luffy rakibini yenip düşünce kendini bıraktı ama Zoro’ya olunca tek yedi. Olmuyor böyle:cool:
Luffy zaten açlığa dayanamıyor ki :D Ama bu onun genel dayanıklılığını göz ardı etmemize engel değil savaş içinde çok acıktım lanet olsun ye yakındığı da oluyor ama gidiyor bayılmıyor bu sebepten dolayı Zoro kadar çapsız değil :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık