Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dofa yapıp kurtulsa idi keşke :D

Bana Kid daha bir yonko geliyor. Law daha çok Luffynin filosuna yakışır.
Dof falan boş ya. İplikten güç yaparsan, hayatın da bir ipe bağlı olur. Böyle güzelim güçleri daha sağlam insanlara saklamak lazım. :D

Sabaody'deki Law-Kid-Luffy üçgeni gözümün önüne geliyor.:) Bu adam seri sonunu görür bence. Luffy ile Kid Roger-Wb gibi olabilir belki. Law da yonko seviyesi çıksa, üfff. Tadından yenmez.:D

Law'dan ziyade Luffy daha çok sahiplendi. Hatta başkalarına omuz atacak kadar samimiyet göstermemiş Zoro bile. Ben asıl onları merak ediyorum. :hhh:

O yüzden hep diyorum ya Luffy'nin tutumu çok önemli. Luffy isterse Law ile devam eder.
Law zaten tayfasız takılmış biri sözde o tayfa var. Ayrıca şuan ağır yaralılar ben ölebileceklerini bile düşünüyorum şuan. Oda'ya kalmış. :oleyo2:
Tayfası iyi, eğlenceli ama boş.:D Bepo var sadece ama o garibim de herkesten özür diliyor en fazla.:) Law kurtarır onları. Hatta önümüzdeki bölümlerde Law'a alkış tutabiliriz.

Wano'nun özgürlüğü konusunda haklısın. O ikiliden en az birinin düşmesi lazım. Ama bu düşüşün ardından Kid veya Law'ın yonkou olarak anılacağını pek düşünmüyorum. Neticede boşluk doldurma gibi işlemeyecektir. Filo veya bölge durumu lazım o unvan için. Bildiğimiz kadarıyla Law'ın öyle bir şeyi yok. Kid de kuduz köpek misali sağa sola saldırırken kolunu eline vermişler. Olur da BB WCL'yi ele geçirir ise zaten bütün dengeler değişecek. Reverie'den gelecek haberler de derken......
Sonuç olarak radikal değişimler olacak bu ark bence. Öyle sakeler yeni yonkoular falan biraz fanların arzularından fazlası gibi gelmiyor bana.
Teach çoktan aldı bile bence. Problem şurada. Teach Wanoyu da basmak zorunda. Rio burada da var. Burası artık Luffynin bölgesi olacak.

Teache bunu fırsat vermemek için ışık söndürme dedikleri mevzu ile gorosei vs bb tayfa görebiliriz.

Teach meşgul olmazsa şu haldeki Wanoya gelir, o Rioyu alır.

Shichilik kalkacak. Fujitora hem Cobra ile hem Riku ile konuştu. Crocodile ve Doffy mevzuları muhtelemen.

Mihawka saldirmalari için hiç bir neden yok ama nedense adaya geleceklerini düşündü. Buradan ne çıkar belli değil.

Baya kariscak ortalik. Umarım ışık söndürme Teache vurar. Madara vs 5 kage gibi Teach vs 5 elders görürüz

"D adını taşıyan kişiler genel olarak hayatı zor olan kişilerdir" demisti.
Buda meraka sokar.

Düşünsene Cora gibi biri aklına D. hakkında bir şeyler sokuyor. Ve sen bunu yıllarca düşünüyorsun. Hatta ağzında sürekli " D. bir fırtına daha koparacak. " sözü var.
Sonra Sengoku gelip Cora hiç bir şey bilmiyordu, diyor. Bunca yıl bir şeyler bildiğini sanan biri bundan sonra daha fazla düşünüp öğrenmek isteyecektir.
Hikayesinde iyi bir doktor nasıl olunur diye sorgulayan Law, hayatı zor olan kişiler, nedir bu D. niye bu kadar önemli diye de sorgular. O sahnenin benim için önemli bir tarafı da budur. D.'yi merak eden birinin olması.

Tayfası iyi, eğlenceli ama boş.:D Bepo var sadece ama o garibim de herkesten özür diliyor en fazla.:) Law kurtarır onları. Hatta önümüzdeki bölümlerde Law'a alkış tutabiliriz.
Troll bir tayfaya sahip ya bir şey bekleyemiyorum. Bepo'nun özrünü bırak Oda mink güçlerinden bile eksik tutmuş garibimi. :( Sözde şu minkler neydi güçlüler denmiyor muydu? Biz Bepo'dan ne gördük karate. :hhh:

Şu elektro olayını belki Oda sonradan düşünmüş olabilir. Yoksa Sabaody'de niye Bepo'nun pasifictaya kullanmasına izin vermiyor. Niye cahil yapıyor garibimi. :hhh:

Teach çoktan aldı bile bence. Problem şurada. Teach Wanoyu da basmak zorunda. Rio burada da var. Burası artık Luffynin bölgesi olacak.

Teache bunu fırsat vermemek için ışık söndürme dedikleri mevzu ile gorosei vs bb tayfa görebiliriz.

Teach meşgul olmazsa şu haldeki Wanoya gelir, o Rioyu alır.

Shichilik kalkacak. Fujitora hem Cobra ile hem Riku ile konuştu. Crocodile ve Doffy mevzuları muhtelemen.

Mihawka saldirmalari için hiç bir neden yok ama nedense adaya geleceklerini düşündü. Buradan ne çıkar belli değil.

Baya kariscak ortalik. Umarım ışık söndürme Teache vurar. Madara vs 5 kage gibi Teach vs 5 elders görürüz
Teachin ışık söndürmede ilk sırada yer alacağı hariç hemen hemen aynı düşünüyoruz. Teach'i öyle bir savaşa sokmaz Oda-efendi.

Kral haki ezik bayiltma. Shanks gidip kaç tane WB adamını bayiltti ama kaci da ayakta kaldı. Orochi bayilmaz. Zeusu yemiş adam hiç bayilmaz h hakiye. Abartmayalim
Abartalım bence. En güçlü 4 korsandan birisi. Adamın ilk ortaya çıkışı kral haki ile. Dünya'nın en güçlü adamı ile haki çarpıştırıyor. Gemiye bindiğinde hakisini tam salmadan bile bayılanlar oluyor... :D Bu adam coşturur.:mincika:

Abartalım bence. En güçlü 4 korsandan birisi. Adamın ilk ortaya çıkışı kral haki ile. Dünya'nın en güçlü adamı ile haki çarpıştırıyor. Gemiye bindiğinde hakisini tam salmadan bile bayılanlar oluyor... :D Bu adam coşturur.:mincika:
Gidip de Jozuyu bayiltamaz mesela. Ya da Jozu Marco dışında bayilmayan kaç adam var daha. Orochi Zeusu bagrina yemiş delikanli. H hakiye kurban gitmez.
Mesajın devamında "varsayımdan öteye gitmez yazmışım :D "
Tamamdir :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık