Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri ile yaptığı savaş zorluğunda bir savaş ile Queen'i de yener Luffy.Kelepçeden nasıl kurtulur onu bilmiyorum,Big mom kurtarır belki.

Ama ben en çok Zoro'nun savaşacağı zamanı bekliyorum.

Arkadaşlar Zoroyla Sanji'yi kıyaslamayın. Zoro'yu değil Sanji'yi yüceltmiş olursunuz. Zoro 1. sınıf bir karakter. Sanji gibi sapık, sümüklü, korkak, bencil bir karakterle kıyaslamaya hiç luzüm yoktur. Lütfen.

Hangi karakter kaçıncı sınıf bu parametrelere göre ölçüyoruz beyler.
Not alın başka yerde göremezsiniz.
Şimdi bu OP Yugioh gibi olduğu için karakterlerin saldırı/savunma güçleri,kullandıkları yeteneklerin seviyeleri ve aynı zamanda rütbeleri(amiral,sağ kol,sol kol,sağ kolun bir tık altı/bir tık üstü,arkın pedrosu vs) mangayla beraber veriliyor. Her şey net. Nasıl görmezsin hocam:mincika:

Yazmaya gerek yok. Delili mangadır.
İyide saydığın şeyler o karakterin en öne çıkan özellikleri. Yazar karakteri bu şekilde yaratmış ve devam ettiriyor. Zoro'ya verdiği özellikler senin daha çok sevdiğin,benimsediğin ve görmek istediğin şeyler diye onu 1. sınıf karakter diye niteliyorsun. Sanji uzak geldiği içinse 2. 3. sınıf bir karakter olarak görüyorsun.
Bu bir eseri değerlendirmekte çok sıkıntılı bir bakış açısı bence.

Tesadüfen Kaido'nun eski tasarımını gördüm.

Aslında bu tipte kalsaydı daha iyi bile olabilirdi. Normal insan boyutlarında, çok aşırı zeki ve sinsi biri gibi. Şimdiki tasarım olarak iyi, ama yukarıda yazdığım karakterde bir Kaido'yu tercih ederdim.

Tesadüfen Kaido'nun eski tasarımını gördüm.

Aslında bu tipte kalsaydı daha iyi bile olabilirdi. Normal insan boyutlarında, çok aşırı zeki ve sinsi biri gibi. Şimdiki tasarım olarak iyi, ama yukarıda yazdığım karakterde bir Kaido'yu tercih ederdim.
Oda'nın bu siluet üzerine bir Kaido tasarladığını düşünmüyorum. Daha doğrusu Kaido'nun şu anki görünümü bu karaktere bir nebze benziyor zaten. Burnu ve ağzı burada daha sivri duruyor sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık