Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Suç demeyelim :) Wb olmak ayrıcalıktır.
Oyaji iyidir birlikte sake ictiği adami koruyacak kadar iyidir ama fazla kendini yükseklerde tutuyor. Gençlik halinde bunu dese bende bir şeye demem ama el ayak düşecek seviyeye gelmiş,kalp tekleme seviyesine gelip güçten düşmüş ama halen zirvede benim diyip "ben shirohigeyimmmm" demesi fazla kendini beğenmişlik olmuş.

Oyaji iyidir birlikte sake ictiği adami koruyacak kadar iyidir ama fazla kendini yükseklerde tutuyor. Gençlik halinde bunu dese bende bir şeye demem ama el ayak düşecek seviyeye gelmiş,kalp tekleme seviyesine gelip güçten düşmüş ama halen zirvede benim diyip "ben shirohigeyimmmm" demesi fazla kendini beğenmişlik olmuş.
Sen de gençliğinde yumurta kırar gibi amiral kafası kıracak kadar güçlü olup Roger'ları görüp Kaido, BM gibi canavarlara üstünlüğünü kabul ettirip bir çağa adını versen, çocuklar senin hakkında tekerlemeler söyleyip denizciler sen geleceksin diye alemi Marineford'a yığsa, sadece adınla birçok ada koruyabilsen, gölgen insanları korkutsa sen de kendine BEN SHİROHİGEYİM ULANNNNN dersin :a:

Üff yazarken hayranlığım arttı babalığa bea. İyi gaza getirdim kendimi :fool::D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık