Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya bu tayfanın kaptanının arkadaşları yüzünden sürekli başı belaya girmiş. Hiçbir tayfa arkadaşları sebebiyle bu kadar şey yaşamamıştır. Daha bir ark önce sanjiyi almak için koskoca yonkounun adasına gidildi ve o sığırlardan biri de oradaydı o sırada. Bunu bilmelerine rağmen artık dost oldukları birinin arkadaşları can verirken tepkisiz kalıyorlar. Tayfada luffy yokken kalkıp Wano'ya gittiler kime güvenerek? Law bu zamana kadar vallahi iyi sabretmiş. Senin arkadaşın kurtarılacağı zaman tamam benimkine sıra geldi mi auwwww.
Yorum yapmama gerek kalmıyor. +1111111 :alkis::alkis:

Normal şartlarda dediğin doğrudur evet.

Ama Luffy, Law'la ittifak yaptı. Beraber bir yola girdiler. Law varken Zoro geri bassın. Luffy Law'a "Müttefiğiz" derken "astımsın" vs demiyor.
Müttefikler denktirler. Müttefik tayfalar tek tayfa, müttefik kaptanlar tek kaptandır.
Şu seriide Zoro'ya Luffy'den başka kaptanlık yapacak adam yoktur, bu konuda emiin ol.
hepsinden daha zeki ve ihtiyatlı.zoroya kaptnlık yapcak kalibre yok yanlış bir tabir.normal bi ittifakta değiller.bu ittifakın 2 lideri var.Biri Law biri Luffy.Biri bütün planı yapar diğeri de uygulamada büyük pay sahibi olur.Aslında Hasır Şapkaları da yönlendiren Law
Kimin kimi yönlendirdiği gayet ortada. Law bahsettiğiniz kadar önemli bir kişilik değil.

:alkis::alkis: Senin genel yorumlarında var tabi ama özellikle Law hakkında yaptığın yorumlarına çokça katılıyorum. Ah bide bu adamın değerini bilmezler.
Acele etme bence. Geçen her saniye bileniyorum da bileniyorum. Hasırşapkalardan bu rezillikle ilgili doğru düzgün bir açıklama görene kadar ben kimbilir nerede olurum. Kime saldırıyor, yeriyor olurum bilemiyorum.

Birinin bendeki bu kartopunu bir şekilde durdurması lazım :of:

Acele etme bence. Geçen her saniye bileniyorum da bileniyorum. Hasırşapkalardan bu rezillikle ilgili doğru düzgün bir açıklama görene kadar ben kimbilir nerede olurum. Kime saldırıyor, yeriyor olurum bilemiyorum.

Birinin bendeki bu kartopunu bir şekilde durdurması lazım :of:

Sakin sakin seni Law'dan daha fazla sinirli gördüm. :D

Bir şekilde tatlıya bağlanacakta nasıl bir açıklamayla :hoo:

Ya Amaneden şuan gereksiz yükseliyorsun bro. Orada Luffy de yok Zoro da geçici görevi tabi ona verecek. Sanki Zoro varmış da yanında ona rağmen öyle demiş.

He yok sağ sol orta diyorsun ya, o zaman bende diyeyim ki, bir Sanji ile Luffy arasında ki boşluğa bak, bir de bizim 3'lüye.

Hayır Sanji'ye nerede 2. adam göndermesi yapılmış da şimdi bunları söylüyorsun. Ama Zoro'ya manga da, vivra card da falan kaç kere söylendi. Sanki olmayan bir şeyi söylemişim gibi davranıyorsun. Sanji için sağ kol yakıştırması hiç bir zaman yapılmadı sende bunu gayet iyi biliyorsun. O yüzden bu resime bakarak onu çıkarmak senin bileceğin iş. Ama ben Oda'nın kaç kere gösterdiği şeye dayanarak, yan yana çizdiği 3'lüye selam çaktığını söyleyebilirim çünkü benim ki'nin bir dayanağı var.
Mesela Sabaody'de Law-Kid-Luffy denizcilerle dövüşürken Kid'in ardından Killer-Law'ın Bepo gelirken bak bakalım Luffy'nin ardından kim giriyor denizcilere :a:

Ee az önce sağ kol demiyormuyduk noldu birden Zoro arşa çıktı? :D
Her zaman arş da Zoro ben hep söylüyorum onların kulvarında olduğunu, Sağ kol olması bunu değiştirmiyor :D Tabi orada kim saldırmış saldırmamış bunlar güç kıstası değil, sen öyle deyince bende öyle yazdım. Zaten bunlar işin şakası. Ama 2. adamın Zoro olduğu çok söylendi, tartışmaya açık değil o yüzden bence :D

Her zaman arş da Zoro ben hep söylüyorum onların kulvarında olduğunu, Sağ kol olması bunu değiştirmiyor :D Tabi orada kim saldırmış saldırmamış bunlar güç kıstası değil, sen öyle deyince bende öyle yazdım. Zaten bunlar işin şakası. Ama 2. adamın Zoro olduğu çok söylendi, tartışmaya açık değil o yüzden bence :D
Evet Zoro fanları tarafından çok söylendi gerçekten..Sonra Oda dur şu Sanji'yi ikinci adam yapıyımda bunların burnu sürtülsün dedi şu an 2. adam Sanji :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık