Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En azından tayfa olarak alsalar; tayfanın toplamı en güçlü yonkoya denktir gibi bir şey çıkabilir. Yardım alsalar bu konu muallakta kalır. Sonra Oda, Doflamingo olayı gibi teke tek de alabilirdi ya, çok şey etmeyin derse onlarca yıllık emeğe yazık olur. :D
Sorun şurda. Tayfanın belirli üyeleriyle Kaido arasındaki güç farkı uçurum. Hatta uçurum kelimesi bile bu güç farkını tam olarak ifade etmez. Üç tane kedi bir kaplana diş geçirebilir ya da denk olabilir mi ? O hesap. Bu durumda Kaido'nun denk getireceği doğrudan ya da dolaylı bir hasar X kişiyi perte çıkarır. O yüzden ben herkesten ziyade tayfada en güçlü olan kişilerin savaşmasını isterim. Kişisel tercihim tabi ki bu. Dediğin de olursa şaşırmam.

Sorun şurda. Tayfanın belirli üyeleriyle Kaido arasındaki güç farkı uçurum. Hatta uçurum kelimesi bile bu güç farkını tam olarak ifade etmez. Üç tane kedi bir kaplana diş geçirebilir ya da denk olabilir mi ? O hesap. Bu durumda Kaido'nun denk getireceği doğrudan ya da dolaylı bir hasar X kişiyi perte çıkarır. O yüzden ben herkesten ziyade tayfada en güçlü olan kişilerin savaşmasını isterim. Kişisel tercihim tabi ki bu. Dediğin de olursa şaşırmam.
Dediğin doğru. Aklımdaki de şu:
Chopper - Zayıf nokta bulma
Robin - Darbe engelleme, kurtarma
Nami - Zeus
Brook - dondurma ( hasarı kolaylaştırma )
Sanji - muhtemelen Brook ile yıkıcı güç
Franky - Robotla beraber tanklama
Jinbe - B.haki versiyonuna benzer atakları, meyve devre dışı bırakma opsiyonu
Usopp - Zayıf noktalara hareket engelleme
Zoro - Malum
Luffy - Malum

Tabi bunlar hayal. :D

Cümlenin sonuna " büyük ihtimalle" ekliyor bence değil. Fark eder mi bilmem de söyleyeyim dedim
Benim çeviri kıtlığım. Biraz da olsa fark eder bence.

@Mr. Bushido Zoro tabii ki dinlenecek kişi ana oradaki mevzu da haksız olduğu için dinlenmedi. Sanji keyfinden gitmedi.

Neyse çol tartıştık zaten. Jack Zoro'yu öldürmezse görürüz zaten neler olacak. :D

Bende hala bu şekilde düşünüyorum.

Bu arc bizim tayfa ne kadar P.up alırsa alsın Kaido'ya rakip olamazlar. BM'nin bir şekilde dengeleyecek ama o da sıkıntı. Çocukları ile karşılaştı mı illa hafızası yerine gelecek. Bence en mantıklı senaryo son adada Meksika çıkmazı olacak.

Bir şey soracağım Zoro'nun elinde şu an lanetli kılıç var mı? Ve şu ana kadar sahip olduğu kılıçlar hangileriydi? Luffy'nin eline aldığı kılıç ile ortak geçmişe sahip olan hangisiydi?

Youtube'da bir teoriye rast geldim de çok mantıklı geldi bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık