Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro ekibi terk edecek, Luffy peşinden koşacak. Çok kötü senaryo.

Aynısı başka bir seride de vardı. Biri köyü terk ediyor, biri onu geri getirmeye uğraşıyor ve bu finale kadar sürüyor. Bu durum iki karakterden de soğutuyor. Oda kendi en önemli 2 karakterlerinden sogutmus olur.

Sırf Sanjinin ailesi tanınsın diye yapılan saçmalıklar vardı o arc.

Nami iyi kız. Boş bogazlik yapmaz. Charlotteler ya da Vinsmokelar demediği sürece de meydana çıkmaz. :) Çıksa da Sanji özür diler, biter. Inşallah. Pek öyle durmama ihtimali olsa da.

Böyle bir olay için yepyeni bir arc çizmesi lazım. Gerek yok.

Ayrıca Lütfü iyiymiş :D Güldüm baya. :hhh: Adını unuttunuz adamın.
Ne alaka lan ? Naruto'ya niye bağladın hemen ? Luffy 1 arc Usopp'un peşinden mi koştu ya da mangaka bunun için ayrı bşr arc mı çizdi ? Hepsi hepsi 5-6 bölüm sürecek bişey yani. Hadi 10 bölüm sürsün en fazla. Bu konu özürle kapanacaksa bile 1 bölümde olup bitecek bir iş değil.

Lütfü Luffy'den iyidir :)

Ne alaka lan ? Naruto'ya niye bağladın hemen ? Luffy 1 arc Usopp'un peşinden mi koştu ya da mangaka bunun için ayrı bşr arc mı çizdi ? Hepsi hepsi 5-6 bölüm sürecek bişey yani. Hadi 10 bölüm sürsün en fazla. Bu konu özürle kapanacaksa bile 1 bölümde olup bitecek bir iş değil.

Lütfü Luffy'den iyidir :)
Ha tamam. 5 10 bölüm ise olsun. :D

Siz orada Sanji şey yaptı saygısızca, Zoro gider diyonuz. 5 10 bölümlük bir trip ise ben tamamim. Siz olaylar büyüyecek gibisinden söylediniz diye seyettim :D

Ha tamam. 5 10 bölüm ise olsun. :D

Siz orada Sanji şey yaptı saygısızca, Zoro gider diyonuz. 5 10 bölümlük bir trip ise ben tamamim. Siz olaylar büyüyecek gibisinden söylediniz diye seyettim :D
Yok yav o kadar uzatmaya gerek yok. Sanji fırçasını yesin Lütfü son kez dersini alsın olay bitsin. Zaten işin ucunda Zoro olunca bir daha kimse aptalca bişey yapmaya cesaret edemez ;) :good:

Big Mom bir şekilde engellenecek gibi. Bugüne kadar ben yeni tanıtılan bir karakterin şov yapmadan dayak yediğini görmedim. Hele ki o karakter yonkonun en güçlülerinden birisi olsun. Umarım güç gösterisini Luffy üzerinden yapmaz. :(

Adan Komurasaki diye ölüyor. :D Sanji heteroseksüel adamı homoseksüel yaparsa helal olsun. xD
aynısını Bon-chan, Vivi için dedi. Queen bir şekilde öpebilir. : )

Kanka herkesin söylediği sözler ortada :D Nami bile "nedenleri beni ilgilendirmiyor, haddini aştı" bırakalım resmen demiş. Yav gidiyorum der sonra geri gelir ama nasıl? Luffy bunu bırakmayıp bir dövüşseler falan güzel olur. Sonra Zoro yine giderken Luffy önünde eğilir ve " Bir daha asla kendimi ezdirmeyeceğim, gitme" der. Zoro da " O zaman hala neden önümde eğiliyorsun aptal kalksana" der ve mutlu son hahahah :D Ama şaka maka olacak gibi böyle bir olay.
Zoro bırakmaz. :D Cidden tayfayı terk edecek en son kişi Zoro olmalı. Sanji, Nami, ve Robin gibi ağladığını görmek istemem.

Zoro bu olayı çok klas bir şekilde karşılayacaktır. Zoro Sanji’ye işini halletin mi diyecek. Sanji’de evet hallettim diyecek. Sonra yine her zamanki gibi birbirleriyle seviyeli dalaşmalarına devam edeceklerdir. Zoro anlayışlı birisi sanji’nin durumunu öğrenince açık açık göstermese bile her tayfa üyesi gibi üzülecektir. Sanji’de aynı şekilde üzülürdü. Bu ikisi arasında çok ince ve güzel bir bağlantı var. Kuma olayında ne sanji zoro’ya bir şey olmasını istiyor ne zoro sanji’ye bir şey olmasını istiyor. Sabody’de sanji zoro yakalanmasın diye varını yoğunu koyuyor mesela. Ama ikisine sorsan birbirlerinden nefret ettiklerini söylerler. Bu üstü kapalı ilişki hoşuma gidiyor şahsen.
Zoro ne kadar da kabul etmese de sanji’yi merak ettiği için tam kapının önünde durup içeriyi dinliyor ve tabi bunu luffy hemen anlıyor:D
Kavga edeceklerini hiç sanmıyorum çünkü buna ne luffy izin verir ne zoro sanji’nin yaşadıklarını göz ardı edip sanji’ye saldırır ne de vakit ve yer uygun. Ussop kırık bir gemi için tayfadan ayrılmıştı. Ha önemli bir gemiydi ama bu gerginliğe değecek bir şey değildi. Ussop ve sanji’nin olayı çok farklı olduğu için zoro’nun tayfadan ayrılacağını da düşünmüyorum. Zoro ayrılırsa anca tayfanın sağlığı için tayfadan ayrılır aynı sanji gibi.Benim düşüncem bu yönde bushidom:D
Katılıyorum. Oda cidden Zoro'yu bu nedenle tayfadan çıktığı bir senaryo işlerse, onu güzel anacağım.

Bu arada o arc Sanji'nin yaptıkları sinir bozucu olsa da, şöyle bir bakınca 2 senelik Luffy'yi babasından üstte tutmadığına sevindim.

Zoro bu olayı çok klas bir şekilde karşılayacaktır. Zoro Sanji’ye işini halletin mi diyecek. Sanji’de evet hallettim diyecek. Sonra yine her zamanki gibi birbirleriyle seviyeli dalaşmalarına devam edeceklerdir. Zoro anlayışlı birisi sanji’nin durumunu öğrenince açık açık göstermese bile her tayfa üyesi gibi üzülecektir. Sanji’de aynı şekilde üzülürdü. Bu ikisi arasında çok ince ve güzel bir bağlantı var. Kuma olayında ne sanji zoro’ya bir şey olmasını istiyor ne zoro sanji’ye bir şey olmasını istiyor. Sabody’de sanji zoro yakalanmasın diye varını yoğunu koyuyor mesela. Ama ikisine sorsan birbirlerinden nefret ettiklerini söylerler. Bu üstü kapalı ilişki hoşuma gidiyor şahsen.
Zoro ne kadar da kabul etmese de sanji’yi merak ettiği için tam kapının önünde durup içeriyi dinliyor ve tabi bunu luffy hemen anlıyor:D
Kavga edeceklerini hiç sanmıyorum çünkü buna ne luffy izin verir ne zoro sanji’nin yaşadıklarını göz ardı edip sanji’ye saldırır ne de vakit ve yer uygun. Ussop kırık bir gemi için tayfadan ayrılmıştı. Ha önemli bir gemiydi ama bu gerginliğe değecek bir şey değildi. Ussop ve sanji’nin olayı çok farklı olduğu için zoro’nun tayfadan ayrılacağını da düşünmüyorum. Zoro ayrılırsa anca tayfanın sağlığı için tayfadan ayrılır aynı sanji gibi.Benim düşüncem bu yönde bushidom:D
Ben de böyle kapanır mevzu diye düşünüyorum. Normalde kapanmaması lazım ama bu konunun işleneceği uygun bir zaman düşünemiyorum. Arc sonuna kadar neler neler olacak kim bilir? Diğer arclar gibi sonlanmayacak bence Wano arcı. Arc sonu Kaido inse (BM sayesinde vs) bile olaylar çok karışacağı için bu mevzu tekrar açılmayacak ve hasır altı edilmiş olacak bence.

Kanka neden kızıyorsun fikir alış verişi yapıyoruz :D Hayır Sanji'yi seviyorsan hataları ile sevmelisin bence :D

Bak fark etmez, kaptanı haksız yere dövemezsin. Sanji kendisi diyor işte; "Kaptanıma saygısızlık ettim, hemde benim için gelmenize rağmen. Ve bu yüzden gemiye dönme hakkımı kaybettim diyor. Bu sözler Zoro'nun her tülü haklı olduğunu gösterir. Sonrasın da olan affetmeler bir şeyi değiştirmez.:D
Kızmıyorum ama Sanji'nin haksızkığa uğradığını düşünüyorum. Vurması tabii kötü ama durduk yere vurmadığı için de Luffy ve Nami onu affediyor zaten. Usopp ölmüş gemiye bağlı olduğu işin kaptanına karşı çıkarken Sanji orada Zeff için karşı çıkıyor. İlk olarak Pudding'e evlenmeyeceğim diyor.

Diğer yandan Zoro Sanji'ye özür borçlu. Çünkü olayo bilmeden Sanji'ye kızdı. Haksızlığın daniskasını yaptı. Bu yüzden kimse takmadı adamı. Nami direk karşı çıktı. Luffy Sanji'ye doğru yola çıktı. Ama ben bir şey oşacağını zannetmiyorum. Olsa bile Zoro'nun tayfadan ayrılıp Luffy'nin kahrolması tarzı bir şey beklemiyorum. :/
Tayfasının ve luffynin nasıl karaktere sahip olduğunu bile bile ayrılmaya çalışması sanjinin kusuru -1 burada.Luffy çoktan bigmomun bölgesine girmiş senin peşine , yanındada nami-swan diye etrafında dönüp durduğun insan , bunlar tehlike altındayken puddinge yönelmesi vs. -1 tekrar.
Pudding olayı eksidir Sanji için. Luffy çoktan Wanı'ya gitmiş gibi davranıyordu. Ama kaptanına vurması konusunda haksız olan taraf yok. El kol bağlı orada.

@William cutting korkutma beni :artiz:

Kanka herkesin söylediği sözler ortada :D Nami bile "nedenleri beni ilgilendirmiyor, haddini aştı" bırakalım resmen demiş. Yav gidiyorum der sonra geri gelir ama nasıl? Luffy bunu bırakmayıp bir dövüşseler falan güzel olur. Sonra Zoro yine giderken Luffy önünde eğilir ve " Bir daha asla kendimi ezdirmeyeceğim, gitme" der. Zoro da " O zaman hala neden önümde eğiliyorsun aptal kalksana" der ve mutlu son hahahah :D Ama şaka maka olacak gibi böyle bir olay.
Tayfayı bırakmak çocuk oyunu mu diyen adam bir kere bıraktıktan sonra geri dönecek? Tayfadan bu şekilde ayrılırsa söverim, tayfadan ayrıldıktan sonra geri gelirse söverim. Zoro biter. Çok net. Oda'ya da söverim. Alayına söverim. Bu kadar rezil bir senaryo olmaz çünkü.

Tayfayı bırakmak çocuk oyunu mu diyen adam bir kere bıraktıktan sonra geri dönecek? Tayfadan bu şekilde ayrılırsa söverim, tayfadan ayrıldıktan sonra geri gelirse söverim. Zoro biter. Çok net. Oda'ya da söverim. Alayına söverim. Bu kadar rezil bir senaryo olmaz çünkü.
Nereden çıktı şimdi bu olay durduk yere. Bu tarz durumlara gireceğini hiç sanmıyorum. :oleyo:

Tayfanın birbirlerine ne yaptıklarına yönelik kişisel olarak anlattıkları hiç bir şey yok. Hani illa bir şey olacaksa Zoro, Sanji'yi gördüğünde en fazla evliliği konusunda dalga geçer, ne o gelin hanım tipsiz yüzünden korkup kaçtı mı senden gibi gibi. Klasik dalaşma görürüz. Yani benim beklentim bu yönde.

Nereden çıktı şimdi bu olay durduk yere. Bu tarz durumlara gireceğini hiç sanmıyorum. :oleyo:

Tayfanın birbirlerine ne yaptıklarına yönelik kişisel olarak anlattıkları hiç bir şey yok. Hani illa bir şey olacaksa Zoro, Sanji'yi gördüğünde en fazla evliliği konusunda dalga geçer, ne o gelin hanım tipsiz yüzünden korkup kaçtı mı senden gibi gibi. Klasik dalaşma görürüz. Yani benim beklentim bu yönde.
Dün gece tartışılmış.:D Vallaha rezalet senaryolar yazılmış.:S

Oynadığımız bir oyun değil :D O sırada Zoro

Hahaha :D
:hhh:
Evet çünkü Zoro korsancılık değil, elim sende oynuyordu.

Yaa ben sana ne kadar katılıyorum. Ne kadar katılıyorum, anlatacak ifade bulamadım.
Baya baya ciddi ciddi katılıyorum.:good:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık