Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kılıç ustası neymiş, ne kadar güçlü olabiliyormuş, son bölümde sağlam bilgiler geldi. Yeni bölümle beraber Mihawk'ın ne kadar güçlü olabileceğine dair çıkarımlar da yapabiliriz...

Timsah kardeş, son gelen bilgilerle birlikte en güçlü kılıç ustası hakkındaki düşüncelerinde bir değişiklik oldumu @Sir Crocodile ?

@Çörekçioğlu Luffy hiç sorma, tam sildim sen yazmışsın :D

Kılıç ustası neymiş, ne kadar güçlü olabiliyormuş, son bölümde sağlam bilgiler geldi. Yeni bölümle beraber Mihawk'ın ne kadar güçlü olabileceğine dair çıkarımlar da yapabiliriz...

Timsah kardeş, son gelen bilgilerle birlikte en güçlü kılıç ustası hakkındaki düşüncelerinde bir değişiklik oldumu @Sir Crocodile ?

Kaldırdım hemen. :D

Hayır olmadı. Ryuma'nın kaç tane lakabı olduğu belli Mihawk da ne var ''Kılıç'' bunun dışında o zamanın şartları vb. bilmeden şimdiden sallamaya başlamışsınız. Wano gibi olmasın sonunuzda yine dalga geçmeyeyim sizinle.

Hayır olmadı. Ryuma'nın kaç tane lakabı olduğu belli Mihawk da ne var ''Kılıç'' bunun dışında o zamanın şartları vb. bilmeden şimdiden sallamaya başlamışsınız. Wano gibi olmasın sonunuzda yine dalga geçmeyeyim sizinle.
Doğru ya o zamanın insanları Tashigi seviyesindeydi, Ryuma da bu şartlarda hiç yenilmemiş!

Ulan Kaido'nun bile bilmem kaç sefer yenildiiği evrende bu adam hiç kaybetmemiş, haala o günün şartları falan falan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık