Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anime de biriktirdiğim bölümleri izliyorum. Şunu fark ettim. Ağır Katakuri fanı olmuşum. One Piece de uzun süre beni böyle etkileyen karakter olmamıştı. Şu seri de Roger, Babalık, Garp ve Luffy vardı. Bunların arasına girdi Katakuri.
"Şapka da çıkartın, önünde de eğilin, ayakta da durun, selam da verin." Onun adı Katakuri...
Kata’yı sağlam işledi harbiden. :good:
Zaten bu yüzden King veya Queen pek etkilemedi. Katakuri gibi bir düzeye de buradan sonra ne kadar çıkabilir ki

Normal meyveye 100 milyon falan verilir. Ope ope no mi’ye 5 milyar veriliyor. Yonkou ödüllerinin 2 katı. Siz bu meyvenin gücünü azcık armament farkı yüzünden yok sayıyorsunuz.

Law armament kullanan dayanıklı karakterlere karşı zayıf olsa vergo’ya yenilirdi. Vergo’nun armamenti pica’ya benzemez. Zoro’nun daha iyi olacağını sanmıyorum.

Anime de biriktirdiğim bölümleri izliyorum. Şunu fark ettim. Ağır Katakuri fanı olmuşum. One Piece de uzun süre beni böyle etkileyen karakter olmamıştı. Şu seri de Roger, Babalık, Garp ve Luffy vardı. Bunların arasına girdi Katakuri.
"Şapka da çıkartın, önünde de eğilin, ayakta da durun, selam da verin." Onun adı Katakuri...
Adamkuri ya da Kataadam.

Katakuri rakibi olduğu halde Luffy'nin sempati beslediği tek adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık