Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece Sanji olarak düşünmüyorum ben genel olarak tayfa rezil halde.
Sanji en göze batanı çünkü ağırlığı olan sağlam bir karekterdi seride.
Wcl ortalarına kadar Sanji'nin planı ne rakibi kim olur diye düşündüm mesela.Hiç bir şey çıkmadı altından.
Zoro'nun savunulmasını bile ben çok mantıklı bulmuyorum.
O kadar özgün güzel sahnesi var ama o kadar bölüm çıkıyor arasından 1 yıla bir olay bile düşmüyor.
2 yıldan fazla Wcl'de yoktu.Bir söz söylemiş samurayları bizim tarafımıza toplucam diye 1 tanesini görmedi bile galiba, hepsini Luffy topluyor.Rakip konusunda çok geri kaldı.
Vs. vs. diye gider bunlar sadece genel 1-2 örnek verdim.Bizim tayfanın hepsi için bu ayrı ayrı yazılır yani.

-Kısaca serinin %100'ü Luffy olduğu için artık ne zevki ne tadı var kendi açımdan.Diğer karekterlerin bu seride savunulmasını saçma buluyorum o yüzden.
Hemen hemen aynı düşünüyoruz sanırım. Diğerleri bir şey yapmış gibi sürekli sapık aşçıya yüklenilmesine karşıyım biraz.
Sadece Luffy'nin işlenmesi beni o kadar rahatsız etmiyor ama o renk kayboluyor gibi. Diğerleri baya arka planda kaldı. Bir de sanırım NW GL'ye göre daha pofuduk bir deniz gibi gelmeye başladı. Onun da etkisi var sanırım.

Tabi ki kendi fikrim de bazı sıralamalar var onları kimse kabul etmez, edemez :) En basiti Jack Sai, Cavendish, Vergo gibi isimlerden güçsüz. Olacak iş değil. Bazı şeyleri gözden kaçırmışsın baya bi'.
Bu listeyi iki yıldan fazla süre önce yaptım ama yine de cevap vereceğim.

Jack kimdi ki pardon da? Ah, doğru ya! Queen'e aman abi çeken tip.

Queen'in tipinden ve mangakanın düşünce yapısından bu elemanı Sanji'nin alacağı çok bariz bir şey. Vergo ise Sanji'nin bacağını ıkınmadan kırmıştı.

Aldığı görünmezlik power-up'u Sanji'yi henüz Vergo ve Cavendish - Sai gibi adamların üstüne koymuyor benim gözümde. Henüz bunu demem için hiç bir feat görmedim. Sanji'yi severim o ayrı.

Bu listeyi iki yıldan fazla süre önce yaptım ama yine de cevap vereceğim.

Jack kimdi ki pardon da? Ah, doğru ya! Queen'e aman abi çeken tip.

Queen'in tipinden ve mangakanın düşünce yapısından bu elemanı Sanji'nin alacağı çok bariz bir şey. Vergo ise Sanji'nin bacağını ıkınmadan kırmıştı.

Aldığı görünmezlik power-up'u Sanji'yi henüz Vergo ve Cavendish - Sai gibi adamların üstüne koymuyor benim gözümde. Henüz bunu demem için hiç bir feat görmedim. Sanji'yi severim o ayrı.
Hasan, bak seni yıllardır tanıyan bir dostun olarak uyarayım. Kurduğun mantık çok yanlış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık