Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben YK-3 Cracker seviyesinden baz aldım. Snack'in gücünü görmedik. Ama Dof ve Cracker arasında B. haki bakımından büyük bir fark var. Dediğin gibi 3 tip haki+ Uyanış var ama uyanışla bile G4'e üstünlük kuramadı. Belki tam gücünden handikapsız daha efektif saldırılar kullanabilirdi.Aynı Snack G4'le top gibi oynadı. Bende bir ara kendi listemi yapayım. Canım çekti.
Dof ve Luffy sağlam olsaydı Dof'un silahlanması Luffy'ye üstün gelmezdi. Çünkü handikap ve silahlanma arasında bir ilişki yok. Eğer Luffy gibi bitap duruma düşüp silahlanma kullanamayacak durumda değilsen. Dolayısıyla Cracker'in silahlanma hakisi'nin Dof'tan iyi olduğu doğru. Fakat Dof'un da dayanıklılığı Cracker'den iyiydi. Yani Dof-Luffy sağlam olsun Dof yine dayak yer ama dayanıklılığı ile kazanırdı. G4 süresi nedeniyle Luffy kaybederdi. Ne dersin, Dof en güçsüz Yk3 dersin ama yine de yk3'tür yani; yk4 olamaz. Nitekim hiçbir yk4'te 3 tip haki+uyanış yok ve bu saatten sonra da olamaz.

Liste yapmak da okumak da zevkli oluyor. Yap da bakalım :)

İnstagramda denk geldim Zoro vs pas adama. Ulan bu zoronun kafası bazen hakkatten çalışmıyor. Atsana 1 tane slash :D Usop geldi ateş attı indirdi. Gerçi mangaka belli ki 1 tane kılıcı ortadan kaldırmak için böyle bir yol bulmuş da, niye öyle zor duruma sokuyorsun. 1 kılıcı yok ettin, devamında slash atıp indirt işte.

Bu sahne Filler ama; 0:43-0:55 arası olan olay çok iyi olmuş. Acaba böyle bir şeyi mangada Zoro dan gerçekten görebilir miyiz? Geleceği ve Rakibi Manipüle etmek acaba gözlem hakisi'nin bir türü olarak çıkar mı :D

Dof ve Luffy sağlam olsaydı Dof'un silahlanması Luffy'ye üstün gelmezdi. Çünkü handikap ve silahlanma arasında bir ilişki yok. Eğer Luffy gibi bitap duruma düşüp silahlanma kullanamayacak durumda değilsen. Dolayısıyla Cracker'in silahlanma hakisi'nin Dof'tan iyi olduğu doğru. Fakat Dof'un da dayanıklılığı Cracker'den iyiydi. Yani Dof-Luffy sağlam olsun Dof yine dayak yer ama dayanıklılığı ile kazanırdı. G4 süresi nedeniyle Luffy kaybederdi. Ne dersin, Dof en güçsüz Yk3 dersin ama yine de yk3'tür yani; yk4 olamaz. Nitekim hiçbir yk4'te 3 tip haki+uyanış yok ve bu saatten sonra da olamaz.

Liste yapmak da okumak da zevkli oluyor. Yap da bakalım :)
Dediklerine katılıyorum. H. haki değil de meyve uyanışı olmasa bu adam anca yk4 eder derdim de meyve uyanışı Yk3 yaklaştırıyor dediğin gibi. Bir sonraki görüşümüzde b.haki falan artırıp yk2 seviyelerinin yakınlarında gezebilir.

Bu sahne Filler ama; 0:43-0:55 arası olan olay çok iyi olmuş. Acaba böyle bir şeyi mangada Zoro dan gerçekten görebilir miyiz? Geleceği ve Rakibi Manipüle etmek acaba gözlem hakisi'nin bir türü olarak çıkar mı :D
Toriko'yu okumadıysan Toriko'da böyle bir olay var. Bir olayı hayal ediyor kullanıcı ve bunun gerçek olduğu kendini inandırıyor rakibi de bunu gerçekmiş gibi bizzat görüyor eğer aynı şekilde kendi hayaliyle tepki veremezse bu hayal gerçek oluyor. Güzel muhabbet bu olay ama Zannetmiyorum Böyle bir şey olabileceğini. Belki bir meyve kullanıcısı bunun gibi bir şey yapabilir ve Borsalino ışık hızında hareket ettiğinde böyle olaylar görebiliriz.

Toriko'yu okumadıysan Toriko'da böyle bir olay var. Bir olayı hayal ediyor kullanıcı ve bunun gerçek olduğu kendini inandırıyor rakibi de bunu gerçekmiş gibi bizzat görüyor eğer aynı şekilde kendi hayaliyle tepki veremezse bu hayal gerçek oluyor. Güzel muhabbet bu olay ama Zannetmiyorum Böyle bir şey olabileceğini. Belki bir meyve kullanıcısı bunun gibi bir şey yapabilir ve Borsalino ışık hızında hareket ettiğinde böyle olaylar görebiliriz.
Toriko okumadım ama olay gerçekten çok iyi bence. Eğer böyle bir şey olursa çıkarsa yani, çok iyi olur :D

Orda hem gözlem hem kral haki var. Uçuruyor adamı hakiyle. Bunlar hep fragmaaaaaannnnnn :fool:

Dediklerine katılıyorum. H. haki değil de meyve uyanışı olmasa bu adam anca yk4 eder derdim de meyve uyanışı Yk3 yaklaştırıyor dediğin gibi. Bir sonraki görüşümüzde b.haki falan artırıp yk2 seviyelerinin yakınlarında gezebilir..
Olabilir. O kumaş, o kalite var Dofi reyiste :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık