Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vazgeçtim. O paraya bilgisayar alırım daha iyi.

Hepsini tabii ki de alamayız ama insanın sevdiği karakterden bir tane almak istemesi gayet normal. Ben bir tane Kaido alırım yeter. Gerisi çok da önemli değil. :D Gerçi miktarı görünce vazgeçtim. Dolar indiğinde tekrar düşünürüm. :D
Dolar indiğinde torunlarına bir tane Kaido alırsın artık. :oleyo::ehe:

İlk defa dikkat ettim Teach konusunda Linlin için de olabilir o zaman. Yalnız Linlin 28 yaşındaki haliyle Kaido’dan bir çocuk peydahlayamadıysa yazık olmuş.
Valla Linlin'e yazık olduğu kadar Kaido ve Beyazsakal'a da yazık olmuş. Hele Beyazsakal'ın Linlin varken gidip Bakkin'den çocuk yapması... Tam olarak yorumsuz. :oleyo:

Valla Linlin'e yazık olduğu kadar Kaido ve Beyazsakal'a da yazık olmuş. Hele Beyazsakal'ın Linlin varken gidip Bakkin'den çocuk yapması... Tam olarak yorumsuz. :oleyo:
Linlin farklı sanki. Neydi öyle o Lola ve Chiffon’un babası olan vasıfsız? Roger, Kaido, Newgate, Shiki, Rayleigh, Garp, Sengoku... Linlin’in elinde nihai korsanlar kralının doğmasını sağlayacak bir yığın seçenek varmış ama kafa çalışmıyor işte..

Linlin farklı sanki. Neydi öyle o Lola ve Chiffon’un babası olan vasıfsız? Roger, Kaido, Newgate, Shiki, Rayleigh, Garp, Sengoku... Linlin’in elinde nihai korsanlar kralının doğmasını sağlayacak bir yığın seçenek varmış ama kafa çalışmıyor işte..
Şöyle bir şeyler var da tutmaz bence.

Ama yine de Kata'nın, Smoothie'nin babası falan boş beleş kişiler değildir herhalde.

Yada bi tane 3d yazıcı alıp basmak istediğin karakteri modelleyip basacaksın yontacaksın boyayacaksın. Daha ucuza gelir.
Cidden daha ucuza geliyor. :oleyo: Ama bunun için öncelikle 3d yazıcı teknolojisinin biraz daha gelişmesini beklemek lazım. :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık