Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabi ki bütün darbeyi kılıç almadı ama engelledi saldırıları esmi geçeceksin derecesiz kılıçlar olsa kılıçları parçalanacak Zoro'nun al sana resmini atayım bak Zoro ne diyor kıvılcımlar elinde sence derecesiz kılıcı olsa sence hala sağlam kalabilecekler mi?
Ben Mihawk'ı küçümsemiyorum soruyorum sadece diyorum ki Amiral seviyesi olan Mihawk-sama Zoro'nun o anki seviyesin de karşılaştığında neden Wado'yu kıramadı kılıcların o kadar dayanıklılığı önemli değilse diyorum.
Anlaşamıyoruz yine. Ben kılıçların hiç bir etkisi yok mu dedim? Tani ki de dereceli olunca bir anlamı olacak ama suit veya meyve kadar değil. Kılıçlar dayanılılık veriyor tamam başka ne veriyor? Onu diyorum yani en az katkı kılıçtan geliyor, bir eziğin eline kılıçları versen ne yapabilir? Kırılmasa da adsmı biçerler. Ben demedim ki kılıölar hiç bir işe yaramıyor, işte hiç bir öemi yok dereceli olmasının, öyle demedim zaten. Burada bizim demek istediğimi; suit ile kıyaslanamaz bunu diyoruz.

Suit daha güçlü yapabilir bunda sıkıntı yok ama kılıçların belli bir oranda güç getirdiği gerçeğini değiştirmiyor. Herkes söz geçiremiyor diye bir şey de yok manga'da sahibine acı dolu bir ölüm getiriyor deniliyor.
Yahu neden tartıştık o zaman. Ben getirmiyor mu demişim. :artiz: Sadece suit daha avantajlı dedim. Artı ve eksilerini düşününce.

Anlaşamıyoruz yine. Ben kılıçların hiç bir etkisi yok mu dedim? Tani ki de dereceli olunca bir anlamı olacak ama suit veya meyve kadar değil. Kılıçlar dayanılılık veriyor tamam başka ne veriyor? Onu diyorum yani en az katkı kılıçtan geliyor, bir eziğin eline kılıçları versen ne yapabilir? Kırılmasa da adsmı biçerler. Ben demedim ki kılıölar hiç bir işe yaramıyor, işte hiç bir öemi yok dereceli olmasının, öyle demedim zaten. Burada bizim demek istediğimi; suit ile kıyaslanamaz bunu diyoruz.
Peki suit ile kıyaslanılmasın tamam.
@William cutting Yok şundan ötürü TB'da Shusui ile şov yapmıştı Zoro ondan dolayı bir kılıç daha değiştirme vakası yaşanırsa gerçekten ne kadar etkili olduğunu o zaman daha net görürüz.

Zoro ne diyor kıvılcımlar elinde sence derecesiz kılıcı olsa sence hala sağlam kalabilecekler mi?
Ben Mihawk'ı küçümsemiyorum soruyorum sadece diyorum ki Amiral seviyesi olan Mihawk-sama Zoro'nun o anki seviyesin de karşılaştığında neden Wado'yu kıramadı kılıcların o kadar dayanıklılığı önemli değilse diyorum.
Çünkü Mihawk dereceli kılıçlara saygısı olan bir kılıç ustası. O yüzden kırmamış.

@William cutting Yok şundan ötürü TB'da Shusui ile şov yapmıştı Zoro ondan dolayı bir kılıç daha değiştirme vakası yaşanırsa gerçekten ne kadar etkili olduğunu o zaman daha net görürüz.
Gayet etkili olur. Suit ve kılıç bunlar sadece araç. Artı ve eksilerini düşünce bana suit daha avantajlı geliyor. Zaten ilginç olan Vegapunk'ın bu teknolojiyi denizcilere yapmaması. Büyük potansiyel var. Hatta böyle bir gücü vermene nedeni olarak artık Zoro ve Sanji'yi komutanlarla dövüştürmesi gerektiği içindir. Zoro'da yeni kılıç artı olursagözünü açtığı zaman güçlenecek. Sanji'de kendi teknikleri adapte ettiği zaman. Kostümün gerçek potansiyelini Sanji üzerinden güzel bir şekilde göreceğiz.

Gayet etkili olur. Suit ve kılıç bunlar sadece araç. Artı ve eksilerini düşünce bana suit daha avantajlı geliyor. Zaten ilginç olan Vegapunk'ın bu teknolojiyi denizcilere yapmaması. Büyük potansiyel var. Hatta böyle bir gücü vermene nedeni olarak artık Zoro ve Sanji'yi komutanlarla dövüştürmesi gerektiği içindir. Zoro'da yeni kılıç artı olursagözünü açtığı zaman güçlenecek. Sanji'de kendi teknikleri adapte ettiği zaman. Kostümün gerçek potansiyelini Sanji üzerinden güzel bir şekilde göreceğiz.
Yani işin aslı şu kılıcın veya suitin kattığı saldırı gücü ve dayanıklılık önemli baktığımız da saldırı gücü olarak hangisi daha fazla etkili onu Wano bittiğin de anlarız Zoro illa ki Sandai ile dövüşecek ve Nidai'ye geçiş yapacak bu kaçınılmaz bir gerçek benim için keza Sanji'de Suitli ve Suitsiz dövüşecek görünmezlik uçmak bir yere kadar adamları indirmeye yarayan şey Saldırı gücün dayanıklılığın bir de iraden suiti gidip başkasına versen ne olur kılıcı versen ne olur haklısınız aslında görünmezliği alıp uçmayı alıp ne yapabilecek bir başkası saldırı gücü olmadıktan sonra.

Yani işin aslı şu kılıcın veya suitin kattığı saldırı gücü ve dayanıklılık önemli baktığımız da saldırı gücü olarak hangisi daha fazla etkili onu Wano bittiğin de anlarız Zoro illa ki Sandai ile dövüşecek ve Nidai'ye geçiş yapacak bu kaçınılmaz bir gerçek benim için keza Sanji'de Suitli ve Suitsiz dövüşecek görünmezlik uçmak bir yere kadar adamları indirmeye yarayan şey Saldırı gücün dayanıklılığın bir de iraden suitini gidip başkasına versen ne olur kılıcı versen ne olur haklısınız aslında görünmezliği alıp uçmayı alıp ne yapabilecek saldırı gücü olmadıktan sonra.
Saldırı gücü olarak kılıç daha çok şey katıyordur ama Sanji'nin dövüş tarzına suit gayet uygun. Sanji daha çok vur-kaç elemanı. Biraz daha kurnaz dövüşüyor. Mesela rakibi arkasını dönsün acımaz vurur. Page One gibi Zoan meyveli adam bile beklemediği anda vuruş yediği zaman nasıl bağırdığını gördük.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık