Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç sorma. Rezil etti kadını. :/ Birine tek atmasını bekliyorum ben de. King'in yaptıklarından ötürü onu halledecekmiş gibi geliyor ama Jack'te hiç fena bir fikir değil.
Oda sağ kollara diğer komutanlara özendiğinden daha da fazla özeniyor.O yüzden King'i harcayacağını düşünmüyorum odanın.Ondan dolayı Jack BM tarafından devre dışı bırakılabilir gibi geliyor.

Oda sağ kollara diğer komutanlara özendiğinden daha da fazla özeniyor.O yüzden King'i harcayacağını düşünmüyorum odanın.Ondan dolayı Jack BM tarafından devre dışı bırakılabilir gibi geliyor.
Sağ kollar tek yesede 2-3 güne turp gibi olurlar Luffy gibi
Daha nede olsa savaşa 9 gün var.Bencede Jack tek yer gibi ama Jack'i de biraz fazla harcadı Oda.Jack Sanji gibi oldu.Jack kim ne kadar güçlü onu göstermeye başladı.İlk başta Mink liderlerini sonra Fuji'yi sonra Ashura'yı sanırım sırada Bigmom var.Zunisha ve sesini duyma mevzusunu unutmuşum

Aynen olabilir tabii ki.

Luffy yine pek dikkatli biri olmamasına rağmen dövüşlerde oldukça kafası çalışan biri.BM'nin pek böyle olduğunu zannetmiyorum.BM direk katıksız mal.
BM saç güçten ibaret. Yıkım makinesi gibi. Ezip geçerken düşünme gibi bir derdi yok kadının.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık