Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Funduska

O mesajları da okudum merak etme.
Sen yine mangayı tekrar okuması gerektiğini düşündüğün arkadaşa Zeff'in içinde bulunduğu tehlikeyi yanlış anlatmışsın. Ailesinin ölümüne göz yumamayacağını da belirtiyor Sanji orada. Adam neden gelemeyeceğini anlatmış sen neden gitmedi diyorsun. Senin istediğin cevaplar Sanji'nin söyledikleri, eğer WCI'yı tekrar okursan belki anlarsın.
Tartışmanın asıl noktası,sanji'nin luffy'e güvenmemesi ve saldırıp saygısızlık yapması.Zaten germa 66'yı kurtarmak istemesini de eleştiriyorum,hem zeff'i kurtarmak isteyeceksin hem de onu öldürmek isteyenleri,nesin sen polyanna mı ? Hem şiş yanmasın hem kebap dedi,onun için asıl önemli olan şeylerin pek çoğunu kaybetti.Gururdan ve onurdan yoksun,düşük profilli bir sanji var karşımızda artık.

O zaman Nami'nin köyündekilere bir şey olursa Nami gitsin, Sonra Franky'nin arkadaşlarına saldırırlarsa o gitsin, nasıl olsa korsancılık oynuyorlar değil mi?
Eğer arkadaşlarınla bir yola çıktıysan, bir şey olduğunda ilk onlara danışacaksın.
Hep diyorum; başka tayfaları düşünün, Böyle bir olay olabileceğini düşünebiliyor musunuz? Killer gidecek ağlayacak falan, Kid de peşinden gidecek? Yada Bizimkiler kk'liğe yonkou'luğa oynuyor ya, Jack falan böyle yapsın Kaido da arkasından gitsin? Zoro ve Kaido ne demişti? Korsancılık oyunu değil bu. Bir yola çıktıysan ona göre davranacaksın. Eğer Zeff duysaydı bunu, Sanji'nin suratına tükürürdü herhalde.

Edit: Bir de kaptanını dövmesi var ki onu kimse kabul etmez, Luffy çok iyi niyetli maalesef.
Cidden Zoro'nun Nekomamushi'yi görmeye giderlerken Sanji hakkında yaptığı yorumu mantıklı bulmuyorsun değil mi? Yani hayır buluyorsan... şey yaniiiii.. ne desem bilemedim şimdi, bir gülme geliyor. :hhh:

Bundan sonraki sana yazılan bir cevap değil, ortaya atılan bir yorum. Alınan gücenen, alınsın gücensin.

Sanji doğduğu zaman kaderi çizildi. O düğüne gelecekti. Sanji başarısız olduğu anlaşıldığı andan itibaren babası tarafından feda edildiği takdirde bir kayıp olarak nitelenemeyecek birisiydi.

Germa ve Big Mom ittifak kurmak istiyor ve bunu sağlamlaştırmak için bir evlilik planlıyorlar. Judge değerli oğullarına kıyamıyor ve Sanji'yi Big Mom'a vermeyi planlıyor. Ve birileri çıkıp burada Sanji suçlu diyor.

Zou'ya Bege geliyor ve Zeff tehdidi ile Sanji'yi alıyor. Ve burada Sanji mi suçlu?

Sanji düğüne razı. Luffy inatçılığını konuşturuyor ve geliyor Big Mom'ın adasına. 1- Sanji Zeff'i tehlikeye atamaz. 2- Tayfayı atamaz.

Sanji gidiyor ve isteksiz gözükmek için Luffy'ye tekme atıyor. Yaptığı yanlış mı? Yanlış. Başka seçeneği var mıydı? Yoktu. Bazı kanı kaynayan arkadaşlarımız cengaverlik peşinde. Germayı indirseymiş Luffy ile. :D Big Mom napacaktı o sırada? Katakuri ile Luffy dövüşürken Sanji'de Big Mom'ı alırdı artık.

Bazılarımız gazla çalışıyor. Hepimiz Luffy kutsal ejderi yumrukladığında gaza geliyoruz ama bazılarımız onun nasıl bir sonuç doğurduğunu unutuyor galiba. :(

Biz Luffy bir yere girdiğinde oradan kurtulacağını biliriz okuyucu olarak. Ama Ivankov bilmez. O yüzden endişelenir Luffy için. Ace bilmez. "Niye geldin?" der Luffy'ye. Burada da aynı şekil. Biz Luffy Big Mom'ın adasına geldiğinde Luffy'ye ve tayfaya bir şey olmayacağını biliyoruz. Ama Sani bilmez endişelenir.

Cidden Zoro'nun Nekomamushi'yi görmeye giderlerken Sanji hakkında yaptığı yorumu mantıklı bulmuyorsun değil mi? Yani hayır buluyorsan... şey yaniiiii.. ne desem bilemedim şimdi, bir gülme geliyor. :hhh:

Bundan sonraki sana yazılan bir cevap değil, ortaya atılan bir yorum. Alınan gücenen, alınsın gücensin.

Sanji doğduğu zaman kaderi çizildi. O düğüne gelecekti. Sanji başarısız olduğu anlaşıldığı andan itibaren babası tarafından feda edildiği takdirde bir kayıp olarak nitelenemeyecek birisiydi.

Germa ve Big Mom ittifak kurmak istiyor ve bunu sağlamlaştırmak için bir evlilik planlıyorlar. Judge değerli oğullarına kıyamıyor ve Sanji'yi Big Mom'a vermeyi planlıyor. Ve birileri çıkıp burada Sanji suçlu diyor.

Zou'ya Bege geliyor ve Zeff tehdidi ile Sanji'yi alıyor. Ve burada Sanji mi suçlu?

Sanji düğüne razı. Luffy inatçılığını konuşturuyor ve geliyor Big Mom'ın adasına. 1- Sanji Zeff'i tehlikeye atamaz. 2- Tayfayı atamaz.

Sanji gidiyor ve isteksiz gözükmek için Luffy'ye tekme atıyor. Yaptığı yanlış mı? Yanlış. Başka seçeneği var mıydı? Yoktu. Bazı kanı kaynayan arkadaşlarımız cengaverlik peşinde. Germayı indirseymiş Luffy ile. :D Big Mom napacaktı o sırada? Katakuri ile Luffy dövüşürken Sanji'de Big Mom'ı alırdı artık.

Bazılarımız gazla çalışıyor. Hepimiz Luffy kutsal ejderi yumrukladığında gaza geliyoruz ama bazılarımız onun nasıl bir sonuç doğurduğunu unutuyor galiba. :(

Biz Luffy bir yere girdiğinde oradan kurtulacağını biliriz okuyucu olarak. Ama Ivankov bilmez. O yüzden endişelenir Luffy için. Ace bilmez. "Niye geldin?" der Luffy'ye. Burada da aynı şekil. Biz Luffy Big Mom'ın adasına geldiğinde Luffy'ye ve tayfaya bir şey olmayacağını biliyoruz. Ama Sani bilmez endişelenir.
Yargı mı dağıtıyorsun sen? Sabah sabah.

Zoronun gelmisini gecmisini bilmem ama ryuma ile olan benzerligi onun soyundan geldigini gosteriyor en azindan oyle dusundurtuyor zoroyoda ryumanin soyundan gelmek yakisir zaten.Ama oden ile baglantisi cikacagini dusunmuyorum

Gayet de mantıklı buluyorum. Adam'ın dedikleri tutuyor işte. Önce kaptanına saygısı olsun sapığın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık