Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri 1. Tümen diye geçmiyor. 4 Tatlı Komutanı var. 1. Tümen ya da 1. Komutan diye bir ifade geçmedi. En güçlü tatlı komutanı dendi Katakuri'ye.

Zaten Big Mom korsanları da right hand diye bir şey görmedik.

@Historia

İlla en güçlü adamına 1. Tümen komutanlığını verecek diye bir kaide yok. Burgess için sağ kol hiç denmedi.
Burgess’a en güçlü demedim zaten onu jack için dedim.
Ben de diyorum ki o zaman kata-zoro gibiler için de boşuna sağ kol diyoruz.
Burgess neden 1. Tümen komutanı oldu ?
Burgess baştan beri teach’in yanındaydı ve onu 1.tümenin başına koymuş. Yani illa sağ kol olması için en güçlü olması gerekmiyor en güvendiği ve en sadık adamı da sağ kol olabilir. Adam gidip neden sağ kolunu 2. Veya 3. Tümene koysun ?

Jack sağ kol ya. Luffy amiral seviyesine gelmek için sağkollardan bir şeyler kapacak. Zoro vs Jack çarpışması görmek isterim. Zoro da hiçbir zaman hızıyla ön plana çıkmamış karakterken denk kapışabilmeleri efsane olur. :)
Tahminim Zoro ve Jack, Law ve Hawkins kapışırlar bir şekilde 2v2 ye döner olay. O dayanıklılıkla hasar alan Jack gördüysek zaten bazı şeyler belli olur. Ya nasip. :)
Sağ kol King bence. Jack'i 3. adam bekliyorum.

Herkesin sistemi farklı ama 2/2 1. Komutan en güçlü komutanları olmuş. Marconun sağ kolluğu tartışılamaz bile zaten.
Tümen Komutanları için emin değilim. Çünkü Burgess en güçlü adamı olamayacak kadar güçsüz duruyor.

Zira Luffy'nin de en güçlü adamı Cavendish değil.

Çokta sağlamıyor durumu ?

Ama sağ kol ifadesi bence de seride tayfayı Kaptan'dan sonraki en güçlü diğer üye için kullanılıyor.

@Historia

Ama 1. Tümen sağ kol olmuyor aynı zamanda. Şu ana kadar sağ kol denilen adamların hepsi istisnasız tayfasini en güçlü 2. Adamdı. Tümen sıralamasın ayrı.

Jack sağ kol ya. Luffy amiral seviyesine gelmek için sağkollardan bir şeyler kapacak. Zoro vs Jack çarpışması görmek isterim. Zoro da hiçbir zaman hızıyla ön plana çıkmamış karakterken denk kapışabilmeleri efsane olur. :)
Tahminim Zoro ve Jack, Law ve Hawkins kapışırlar bir şekilde 2v2 ye döner olay. O dayanıklılıkla hasar alan Jack gördüysek zaten bazı şeyler belli olur. Ya nasip. :)
Luffy vs Jack
Zoro vs Hawkins olur bence. Zoro yarım kalan işi tamamlar.

Tümen Komutanları için emin değilim. Çünkü Burgess en güçlü adamı olamayacak kadar güçsüz duruyor.

Zira Luffy'nin de en güçlü adamı Cavendish değil.

Çokta sağlamıyor durumu ?

Ama sağ kol ifadesi bence de seride tayfayı Kaptan'dan sonraki en güçlü diğer üye için kullanılıyor.

@Historia

Ama 1. Tümen sağ kol olmuyor aynı zamanda. Şu ana kadar sağ kol denilen adamların hepsi istisnasız tayfasini en güçlü 2. Adamdı. Tümen sıralamasın ayrı.
Luffynin en güçlü adamı değil ama en güçlü komutanı

Sağ kol King bence. Jack'i 3. adam bekliyorum.
Resmi çeviride sağkol Jack denmiş. Ama daha önce sırdaş dendiği için en güçlü adam olmayabilir.

Jack'in muhabbetini Usopp'un tayfaya katılmasına benzetiyorum sürekli. Gelirken kaptanım demişti Luffy kızmıştı, kaptan yardımcısı dedi Zoro kızdı. Muhtemelen ilk Usopp katılsa o ünvanı ister. King daha güçlü ama rütbeleri takmayan biri çıkabilir pekala.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık