Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşine gelince o zamanlar seri farklı planlanmıştı şimdi ise vardır belki diyorsun. Belamy 2 sene sonra açtıysa Daz'da yoktur. 2 sene sonra açmıştır. Bunlar küçük denizin adamları kuyuda ki kurbağalar, gökyüzünü sadece baktıkları kadar sanıyorlar. :D
Sen benim dediklerimi hep işine geldiği gibi algıladığından sorun yaşıyorsun Selim.
Benim dediğim şey 2 yıl öncesinde haki olduğu fakat o zamanlar haki'yi düşündüğünü sanmıyorum. Alabasta'yı kastediyorum fakat siz o zaman ki halini görerek ''Haki yoktu'' diyorsunuz. Mangaka ise ''Gençliğinde denizlerde adı hızlıca yükseldi. Beyazsakala meydan okudu'' diyor. Sana göre bu adam haki bilmiyor ve öğrenmemiş olsun fakat Mangaka geçmişte bu adamı çizerse hakili çizecek bu net bir şey. O yüzden sen her şeyi yine anlamak istediğin gibi anlıyorsun benim dediğim gibi değil. :D

Daz olayına gelirse o normal bir üne sahip değil. Orada farkındaysan demişim ''O zaman o kadar iyi bir hakiye sahip olduğunu düşünmüyorum'' diye. Fakat onu bile okumadın muhtemelen neyse demek istediğim başka bir şeydi orada sen yine istediğini kapmışsın o mesaj içinden. :D

Onu anladım la bende sana diyorum ki Luffy gelmeden önce bu adamlar elbet kaçalım ya da vb diye planları bir şey olmuş olabilir. Adamlar kaçmayı düşünmüş olabilirler bundan dolayıda dışarısı ile ilgili bilgi edinmişlerdir. Mesela bütün katları çıktıktan sonra ne oluyor? Dışarıda nasıl durumlar var diye içeriden öğrenebilirsin sanki... En azından ben öyle algıladım.
Öyle bir şey olmuyor işte. Adamlar 6. kattan çıktıktan sonra hiç doğru düzgün durmuyorlar. Sadece bir iki dakika Teach ile sürtüşme yaşıyorlar sonra devam ediyorlar. Bon Clay ''Artık bizi kimse tutamaz'' diyor ve Daz dışarıda 10 gemi ve 800 denizci olduğunu söylüyor. Yani çelişki var böyle bir haber bilinse Bon Clay de bilir ve o şekilde sevinmez değil mi?

Söylemek istediğim onlar ne seviyede olacak? Bu seviyeler o kadar kolaysa Sanji ve Zoro potansiyel > diğerleri diyelim.
Değil de Zoro ve Sanji sence hangi seviyede olacak? Sürekli aynı kalacaklar galiba. Hatta Luffy, Korsan Kralı olup amiraller ile dövüşeceği zaman Sanji ve Zoro değil Kid ile Law dövüşür. Bana göre Zoro şu an Law'dan pek uzak falan değildir. Sanji de Raid Suit ile yakalayacak işte.

Tabi Law'da güçlenir ama bana o üçlü bir yonko indirecek gibi geliyor.

Son düzenleme:
Değil de Zoro ve Sanji sence hangi seviyede olacak? Sürekli aynı kalacaklar galiba. Hatta Luffy, Korsan Kralı olup amiraller ile dövüşeceği zaman Sanji ve Zoro değil Kid ile Law dövüşür. Bana göre Zoro şu an Law'dan pek uzak falan değildir. Sanji de Raid Suit ile yakalayacak işte.

Tabi Law'da güçlenir ama bana o üçlü bir yonko indirecek gibi geliyor.
Bence zoro luffyden cok uzak degildir.
Lawı geçmiş dahi olabilir

Son düzenleme:
Değil de Zoro ve Sanji sence hangi seviyede olacak? Sürekli aynı kalacaklar galiba. Hatta Luffy, Korsan Kralı olup amiraller ile dövüşeceği zaman Sanji ve Zoro değil Kid ile Law dövüşür. Bana göre Zoro şu an Law'dan pek uzak falan değildir. Sanji'de Raid Suit ile yakalayacak işte.
Lufy de hakkıyla yonkou alacak seviyede değil ki, bu arc sonu amiral alır mı kesin değil. O seviyeler erken gibi geliyor. Zoro ve Sanji resmi olarak yonkou çapında sağ kol olursa seri güç olarak sonlara gelmiş demektir. Law veya Kid o seviyelere ancak gelir diyorum. Onlar da danaya girer gibi up alıp amiral üstü olursa çok yavan olur. Lufy'nin Teach ile yüzleşmesi olacaksa Zoro ve Sanji hemen o seviyede olamaz. Düşünsene ilk defa tayfa olarak rakipten üstün ya da eşitsin, nasıl epik bir mücadele olacak o zaman?

Lufy de hakkıyla yonkou alacak seviyede değil ki, bu arc sonu amiral alır mı kesin değil. O seviyeler erken gibi geliyor. Zoro ve Sanji resmi olarak yonkou çapında sağ kol olursa seri güç olarak sonlara gelmiş demektir. Law veya Kid o seviyelere ancak gelir diyorum. Onlar da danaya girer gibi up alıp amiral üstü olursa çok yavan olur. Lufy'nin Teach ile yüzleşmesi olacaksa Zoro ve Sanji hemen o seviyede olamaz. Düşünsene ilk defa tayfa olarak rakipten üstün ya da eşitsin, nasıl epik bir mücadele olacak o zaman?
Oda ne kadar doğru diyor bilemem ama seri sonlarına yaklaştı. Zaten nasıl Luffy Doflamingo'yu yendikten sonra direk Katakuri seviyelerine çıkmadıysa ne Zoro ne de Sanji çıkar. Sadece adım atmış olurlar. Sonraki dövüşlerinde de tescillenmiş olur.

Bence zoro luffyden cok uzak degildir.
Lawı geçmiş dahi olabilir
Zoro g4 karşısında durabilecek bir şey göstermedi. Sakladığı kesinlikle bir şeyler var gibi ama ihtimallerden öteye gitmeyecek bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık