Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ödül açısından değerlendirme kesin sonuç olmasada bu açıdan değerlendirirsek Katakuri Jack'le aynı ödülde
belki işlevi daha yüksektir.Hatta bence öyledir.Jack King ve Queen sanki üst rütbesiymiş gibi takılıyor.Buralardan et çıkmasada tahmin olarak çıkabilir
Hocam kaptanların ödülü tayfalarının ödülünü de etkiliyor açıklandı bu.Ayrıca 3.adam olan Jack bile ada basan,sivil katliam yapan bir manyak.Jack'in 1 milyar ödüle sahip olmasının sebebleri arasında bu da var.Sivil katliamlar ve bunun gibi şeyler de ödülü etkiliyor.Bırak King'i,Queen'in bile ödülünün Kata'dan fazla olması bir şey ifade etmez

Aslında Shanks'ınki en az olabilir. Zira kendisi pasif takılıyor gibi. Pek etliye sütlüye karışmayan bir abimiz.
Bende ingilizce yok sanırım. Karasakal gibi iki milyarın üzerinde olduğu söyleniyor işte. 2,00001 milyar da olabilir 20 milyar da. Hangi kısmı yanlış anlıyorum tam olarak? :(
Doğru 2 billion üstü ödülü var yazıyor ama resimde 2 ve virgül koydukları için ödüllerinin 2billion’un içinde olduğunu düşündürtmüşler millete.

Bu arada gerçekten shanks en yüksek galiba.

Shanks büyük ihtimal geçmişteki olayları bildiği içinde ödülü bu kadar yüksektir. Şaşırdım açıkçası. Peki shanks'ın ödülü bu kadar yüksek ise rakibinin ödülü ne kadardır acaba : )

Evet ben de gördüm. Bir bakıma iyi de olmuş meyvesiz(galiba) birinin ödülünün daha çok olması. Ama ben Dragon'un en fazla olmasını beklerdim. Çünkü adam direk Hükümet e karşı.
Shanks kaptanının mirasını taşımış birisi.
Serinin anahtar karakteridir kendisi.
En yüksek ödül yakışır ona.

Shanks, imparatorlar arasında en yüksek ödüle sahip olan kişiymiş yanlış anlamadıysam. Dünya üzerindeki en yüksek ödüllü kişi değil yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık