Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence güç olarakta sağ kol altı değil sadece erken girdiği için Mangakanın da Lufy için daha yol var şekilde çizmesi için ağır Handikaplara kurban gitti. Sağ kol etmeyen adama uyanış h.haki full paket veren Mangakanın aklını... Bunu senin mantığın alıyor mu? Dof'a her şeyi verelim ama zayıf olsun, burada bir hata var demez mi? Uyanış verme ya da h.haki verme işlem tamam. Craker de ikisi de yok görünen kadarıyla.
Evet uyanış ve h.haki falan görmedik Cracker'da ama Doflamingo'da da muazzam bir saldırı gücü veya hız, b.haki ve k.haki göremedim dayanıklılığı yüksekti gamma knife ve nice saldırılara iyi dayandı ama Cracker'ın dövüşü tam bir muamma olsa da meyve gücünün tamamen nötrlendiği bir savaşta (nami tarafından) saldırı gücünün yüksek olduğu belli Luffy'i anında G4'e zorlayan bir karakterdi ilk gözüktüğünde ama dayanıklılık olarak sanki Dof'a göre eksik kalmış diyebiliriz.

Kaç manga okudun valla merak ettim? Dof'u alakasız bir arcta niye şişirme gereği duyuruyor. Diğer karkaterleri neden şişirmiyor? Ayrıca bir karaktere verilen şişirmeyi niye yok sayalım ki? O zaman Kata da şişirildi yonkou da şişirildi, bunlar o güçte değil olur. Bunun sonu yok ki. Mangayı baştan sona okudun mu anime izleyip bittiği yerden manga mı baktın? Bakış açın kendi içinde tutarlı değil çünkü. Adam Jozu'yu kitliyorsa olamaz manga saçmalıyor kabul etmiyorum demek seriyi inkara giriyor, gelen Spoiler olsa kabul etme fake çıkacak kesin diye savun da manga çizilmiş gerçekler öyle. Oda bilmiyor mangayı yanlış çiziyor diyorsun. :D
Doffu şişirilme gereği bariz geçmişi kutsal ejder oluşu ve sonrasında korsan oluşu çok güzel bir yan karakter neden sadece luffyi ile harcansın ki bak ileride anlıyacaksın

Kaç manga okudun ne kadardır izliyorsun sorularına cevabı alırsın

Seri değişti, iki sene sonra ve önce diye aslında bu yanlış da değil. Logia olayı sıkıntı oluyordu. Hem bir yerden yanlış da değil. Lufy bilmeyenler için 8 metre dev sanıyorlardı. Grandline veya East Blue geçersen haki bilen yine bulamazsın ki, güçlü parlak korsanlar yeni dünya gidiyor. Orada güç seviyesi çok farklı. Grand line gibi yerde logia veya ortalama bir güç ile kralsın. Serinin başında şeytan meyvesi de gören yoktu insanlar şaşırıyordu. Yeni dünya şampiyonlar ligi, Grand line UEFA, east blue Ptt ligi.
Evet
Çok güzel açıklama yaptın seri degişti
YENİ DÜNYADAYIZ
K.haki uyanış herşey demek degil
Neymiş dofa herşeyi vermemişler?

Doffu şişirilme gereği bariz geçmişi kutsal ejder oluşu ve sonrasında korsan oluşu çok güzel bir yan karakter neden sadece luffyi ile harcansın ki bak ileride anlıyacaksın

Kaç manga okudun ne kadardır izliyorsun sorularına cevabı alırsın
Ben Op okuduğuna inanmıyorum. İddia ettiğin gibi gelmedin sıfır argüman sundun. Sözde açıklama yapacaktın ama Law'ın saldırı isimlerini bile bilmiyorsun. Sana göre saçma olması mangada olanı yok saymıyor. O şişirilme Dof'a verilen güç işte mangaka vermiş, bunu kabul etmemiş olman bir şeyi değiştirmez.

Benle dalga mı geçiyorsun valla anlamadım? Uyanış h. Haki her şey değilse ne? İlla kelime oyunu mı yapalım. Uyanışı ilk kimde gördün? Ben kabul etmiyorum diye saçma sapan savunma modundasın sana iyi geceler.

Ben Op okuduğuna inanmıyorum. İddia ettiğin gibi gelmedin sıfır argüman sundun. Sözde açıklama yapacaktın ama Law'ın saldırı isimlerini bile bilmiyorsun. Sana göre saçma olması mangada olanı yok saymıyor. O şişirilme Dof'a verilen güç işte mangaka vermiş, bunu kabul etmemiş olman bir şeyi değiştirmez.

Benle dalga mı geçiyorsun valla anlamadım? Uyanış h. Haki her şey değilse ne? İlla kelime oyunu mı yapalım. Uyanışı ilk kimde gördün? Ben kabul etmiyorum diye saçma sapan savunma modundasın sana iyi geceler.
Bahsetmeye çalıştıgın tutarlılık nedir biliyor musun?
Bir hikaye yada olaydaki örgüde en temelden başlayıp sona dogru gidip en çok tekrarlanan şeyleri olgu sayıp yazılanın herşeyinin dogru oldugunu degilde kabul edilen olgulardan dogru yanlışı ayırt etmeye denir tutarlılık

Anladın mı daha açık olayım mı ?

K.hakinin üstü şeyler cıkmadı mı seride ?

Şimdi sana soruyorum dofun seviyes hadi sağ kol olsun yinede yeteneği ile jozuyu kontrol etmesi tutarlı mı ?

@Densetsu no Samurai

Hep öyle gidecek değil ya. Adam Nova seviyesi biriyle çarpışacak, üstelik yonkou ileri gelenlerinden. Ki bu arc Queen ya da King ile de karşılaşabilir. Yani Zoro ve Luffy uçup Sanji hep low kalmayacak. :S

@TheKingOfKaido

Zoro'nun daha güçlü olduğu zaten atlama öncesinden barizdi, o değil ki mesele.

Zoro dediğin gibi hep kapalı tutuldu, zaten yüksek beklentiler olmasının sebebi de bu. Zoro'yu çok ağır bir rakibe karşı göremedik, Fuji ile bir kere kılıç çarpıştırdı.

Sanji Yonkou üçlüsünden biri edebilecek Dof ile kapıştı, hezimete uğradı. Zoro çok net kimsenin karışmadığı, birebir alanda bu level biriyle çarpışmadı. Bunu atlamamak lazım.

Vergo olayına girmeyeceğim, çünkü orada Sanji'nin önceliği Tashigi'yi korumaktı, Diable Jambe olmadan tamamen Tashigi'yi savunma amaçlı girdi. Orada dövüş uzasa Sanji'nin yenilse bile ezileceğine dair bir şey yok.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık