Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vista mihawk ile yakın değil. Kılıç yeyenekleri rekabet edebilecek seviyede. Teknik olarak öyle. Ama haki olsun hız dayanıklık falan mihakı en güçlü yapıyor. Luffy de tekme atmayı biliyor sanji de. İkisi denk mi?
Hmm yani tekme atabilen iki kişi var, Sanjinin tekniği daha iyi ama Luffy daha güçlü mü diyorsun :S Bi dk ya bu bana bişeyi hatırlatıyor. Kılıç kullanan iki kişi, biri Bigmom biri Mihawk hmmmmmmm kim daha güçlü acaba :S

Herhalde acımasız dövüşecekler. Sonuçta bu işin içinde gelişme var. Acımasız dövüşmek, kılıç yeteneklerini geliştirmeye engel bir durum değil. Diyorsun ki Mihawk-Vista olayında sadece kılıç yeteneği var, haki falan bu alana dahil değil. Ama aynı bilgilerde Vista'nın aynı Mihawk gibi kılıcını kara kılıca dönüştürebiliyormuş...Yani önce yetenek dediniz ordan yürüdünüz. Bu sefer haki ile alakalı bilgi geldi. Şimdi de dayanıklılık ve hıza yüklenme zamanı galiba.
Koka yapamayan adam mı var? Vista ve Mihawk olayında açıkça kılıç yeteneği konusunda yakın derken Shanks ve Mihawk arasında acımasızca olduğu vurgulanıyor. Hepsini geçtim Wb bile efsane diye bahsederken Shanks aldığı yaranın özellikle Mihawk ile dövüşlerinden birinde olmadığını söyleyerek ondan yara alabileceğini ima ediyor.

Haydi onları da saymayalım sizce Shanks gibi insanların hayallerini küçümsemeyen, saygı duyan birisi hakisini kapatarak mı dövüşecek? Üstelik belli ki Shanks'a yakın ve saygı duyduğu birisiyken. Haydi bunlara da cevap bulabilirsiniz sizce Mihawk gibi amiral gücünde bile etmeyecek birisi bir yonko ile dövüşecek ve bu yonkoyu herkes ciddiye alacak? Sizce alırlar mı?

Koka yapamayan adam mı var? Vista ve Mihawk olayında açıkça kılıç yeteneği konusunda yakın derken Shanks ve Mihawk arasında acımasızca olduğu vurgulanıyor. Hepsini geçtim Wb bile efsane diye bahsederken Shanks aldığı yaranın özellikle Mihawk ile dövüşlerinden birinde olmadığını söyleyerek ondan yara alabileceğini ima ediyor.

Haydi onları da saymayalım sizce Shanks gibi insanların hayallerini küçümsemeyen, saygı duyan birisi hakisini kapatarak mı dövüşecek? Üstelik belli ki Shanks'a yakın ve saygı duyduğu birisiyken. Haydi bunlara da cevap bulabilirsiniz sizce Mihawk gibi amiral gücünde bile etmeyecek birisi bir yonko ile dövüşecek ve bu yonkoyu herkes ciddiye alacak? Sizce alırlar mı?
E zaten alıyorlar hocam. Hatta Yonko 3-4. tumeni gücünde biriyle dövüşmesine rağmen.

E zaten alıyorlar hocam. Hatta Yonko 3-4. tumeni gücünde biriyle dövüşmesine rağmen.
Muhteşem argüman ben de deniz canavarı örneği vereyim, tam olsun. Bu kadar gücü saklanan, yonko ile dövüştükten sonra ne Croco ne de Moriah'nın düştüğü duruma düşmeyen ne de bildiğimize göre Doflamingo gibi herhangi bir yonko ile iş çevirmeyen adamın gücünü acaba neden saklıyor bu Oda? Koskoca serinin sonunda Zoro'nun sağ kol gücünde olduğunu göstermek içindir. Çünkü Luffy tüm amiralleri tek başına yenecek tek başına hükümeti devirecek yanındaki Sanji ve Zoro gibi kişiler çöpleri temizleyecek.

Son düzenleme:
Rutbeye takilacaksak WB 1. Tumen Komutani, WB'nin laf olsun diye dovdugu Koramiral rutbesinde birinden tek yedi.

Zou'nun liderleri Neko ve Inu, Kaido'nun 3. adamlariyla basa bas dovusuyor.

Shanks, Luffy'nin tek attigi Deniz canavari kol kaptiriyor.

Cok takmamak lazim. Mihawk ve Shanks hic ciddi gormedik. Ileride gorelim oyle tartisilabilir.
Mihawk> Yonko oldugunu herkes biliyor. :oleyo2:

Hocam mihowku savunmak için üretilen argümanların yanında benim ki çok masum kalır.
Ben onları bilemem. Ben karakteri Shanks'tan güçlüdür diye abartmıyorum herhangi bir kanıt olmadan. Sadece söylemlerden, serinin ikinci adamının hedefi olmasından en azından bir amiral gücünde olması gerektiğini söylüyorum. Aksi halde net bir şekilde Oda diğer karakterlerin hayallerine, kendi yazdığı seriye hakaret etmiş olur.

Ben onları bilemem. Ben karakteri Shanks'tan güçlüdür diye abartmıyorum herhangi bir kanıt olmadan. Sadece söylemlerden, serinin ikinci adamının hedefi olmasından en azından bir amiral gücünde olması gerektiğini söylüyorum. Aksi halde net bir şekilde Oda diğer karakterlerin hayallerine, kendi yazdığı seriye hakaret etmiş olur.
İyi de hakaret etmedi mi bu adam Zoro secdeye yatarken mihowkun önünde? Üst mesajda gücünü göstermedi demişsin. Ama mfde baya baya Crocosundan Vistasına kadar ayar yedi. Kalkıp Croco için iadeyi itibar deyip, savaş sonunda şenksu geldiği için topuklayan Mihowka denizcilere atarını yaptırıp iadeyi itibar demeyeceksek ne diyeceğiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık