Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne alaka derken öylesine bir yorum işte takılıyorum size hani durup dururken Croc gömüyonuz ya siz onun gibi düşün. :D

Geçmişini çocukluğunu falan görürüz merak etme. Oda Crocodile ile ilgili güzel şeyler çizecek, yoksa böyle ince mesajlar verip merakta bırakmaz okuyucuları. Uzun çizer kısa çizer bilemem ama çizeceğine eminim. Bu adamın geçmiş tayfasından bir kaç kişi bile görebiliriz NW de. Heralde WB'ye meydan okumaya gittiği sıralar tek başına gitmedi eski tayfasına ne olduğunu da bilmiyoruz mesela, bunlar hep çizilecek şeyler.
Son Vivre kart da Croco nun tayfasını açıklamış hep ödüllerini felan ... Aklıma geldi ondan :D Kanka takıl ya sıkıntı yok. :D

Beyazbıyık, 6.66 m. Luffy, 1.72 m.
Yani, Beyazbıyık 3.87 kat daha uzun.
Bu Beyazbıyık, Moby Dick'in üstünde ufacık gözüküyor.
8.8 m'lik Big Mom'un, Sunny'ye çıktığında nasıl gözüktüğünü düşünün.
6.6 m'lik Beyazbıyık'ın, Sunny'ye çıktığında nasıl gözükeceğini hayal edin.
Sonra da Mihawk ile Smoothie'nin slashlarını karşılaştırın.
Bence gerek yok ya, neyse.

Son Vivre kart da Croco nun tayfasını açıklamış hep ödüllerini felan ... Aklıma geldi ondan :D Kanka takıl ya sıkıntı yok. :D
Alabasta zamanı açıklanmış işte güncel ödülleri bilinmiyor ki? Neyi anlatmaya çalıştın bilmiyorum ama alakasız yani :D
25 yaşında Shichi olmuş adam ne yaptıysa anında Shichilik teklif etmişler. Yani ne kadar şey yaparsa yapsın sonrasında ödülü hiç bir şekilde artmayacak adamın çünkü Shichibukai. Bunları da mı ben anlatayım yav :(

Wb'den önce ki adamları olup olmadığı net belli değil. Adam NW'ye tek başına gitmemiştir heralde. Moria için adamları öldürüldü deniliyor mesela bak. Croc'un ise belli değil yani adamları NW de olabilir tabi hala yaşıyorlarsa vb.
Olmasa bile yeni tayfa çizer her türlü Oda.

Ne yapayım Croco icraat yaptı da biz mi görmedik, hep yükselen çaylakmış falanlarla olmuyor işte, Tsuru'dan kaçan genç Dof'a sallıyorsun ama Croco da sadece yenilmiş. :D
Yahu hiç olmazsa çağın zirvesin de ki adama dalma cesareti göstermiş. MF de yine dalıyor mesela, fakat Dof da o cesaret'in C si yok. Adam Kaido'nun adını duyunca Law'ın şaka yaptığını falan düşünüyor. :D

Oda bizzat Luffy gibi denizlerde hızlıca yükseldi diyor. Sen diyorsun ki ''yükselen çaylakmış'' falan filan. Kabul etmeyebilirsin olum benim dediklerimi kabul etmiyorsun Mangaka'nın dediklerini de kabul etme fark etmez. :D

Güç denemesi yaptığı slashi küçük tutarak ne kadar geri zekalı olduğunu göstermiş yani Mihawk.
En güçlü saldırısını yapmak zorunda değil. Hatta one puncman mangasında da güç ölçmek için bir sahnede rakibe en güçlü saldırını yapmak yerine ortalama bir saldırı yapılan bir sahne bile var. Siz şartlanmışsınız en güçlü kesişi ile güç test ediyor diye. Oysaki buz dağını kestiği slash kat kat daha büyük.

En güçlü saldırısını yapmak zorunda değil. Hatta one puncman mangasında da güç ölçmek için bir sahnede rakibe en güçlü saldırını yapmak yerine ortalama bir saldırı yapılan bir sahne bile var. Siz şartlanmışsınız en güçlü kesişi ile güç test ediyor diye. Oysaki buz dağını kestiği slash kat kat daha büyük.
One Piece Man okumadım bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık