Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam kendi evrenini kurmuş. Herşey gerçekte işlediği gibi olmak zorunda değil. O evrenin kuralları bizimkiyle aynı olmak zorunda olmadığı gibi, aynı olsa bile şeytan meyvesinin kişiye birebir oranda o gücü aktaramama ihtimali var. Enel'in yıldırımı neden öldürmedi, Kizaru ışık hızında hareket etse var ya gibi muhabbetler boşa kafa patlatmak olur, zamanınıza yazık.

Yalıtkan maddelere çok yüksek volt vurunca iletken oluyor.Tek çare Enel luffynin üstüne su döküp öyle yıldırımı vuracak Crocoya yaptığı gibi :D
İşte o senin benim bildiğim yalıtkan maddeler için geçerli, Op evreninde öyle değil. Atıyorum yarın uzayda zxydd diye bir madde bulurlar, bunu karşılar. Lufy için o 200 milyon şaka kalemi kadar bile etkili değil. 1000 kv için kullanılan yalıtkana 5v ne kadar etki yaparsa Lufy için de milyon volt öyle. Gerçek hayata gelecek olursak yüksek gerilime kapılır gider, dokunmaya gerek bile yok. O ses bile manyak bir şey olur, korono oluşur. Boşlukta elektrik atlaması olur.

Elektrik işine gelene kadar bin tane saçma şey buluruz.

Son düzenleme:
Kek arc sırasında bırakmanın eşiğine gelmiştim, her şey mangakaya bağlı :D
Baya sıkıcı bir arc olduğu doğrudur ondan önce de Wano dan bahsettikleri için beklenti yükseliyor hem ne kadar doğru bilmiyorum ama Oda OP i çizerken en büyük motivasyonum sonunu düşünmek demiş biraz daha sabredelim olmadı beraber bırakırız

Acayip bir şekilde Shanks fanı belirtileri gösteriyorum.Acaba Oda yakın zamanda bize birşeylermi gösterecek diye içlenmeye başladım hadi hayırlısı(hislerim kuvvetlidir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık