Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20 tane sen ile. :/ Al işte daha yeni örneğini gördük. "Kaido'ya karşı 5 Luffy mi yoksa 5 Luffy'nin birleşimi mi?" diyorsun bir nevi. Ben birleşim derim.

O değil de bu tartışma neyin nesi yahu böyle? :oleyo:
Nereden girdik buna bende bilmiyorum :oleyo: Ama seçimin çok mantıklı değil. Bruce Lee'yi milyonda bir olsa da öldürme şansın var, ama benden 15 tane öldürsen bile kalan beşi seni öldürür :(

Dumbellı taşıyan kişinin gücü neden önemli olsun ? :/ Önemi yok ki onun.Dumbell örneği genel olarak oturuyor konuya.

İki şeytan meyvesini aynı anda neden kullanamıcaklar ? Sen bu iki kişiyi tek bedende birleştirerek düşünüyorsan o zaman bunların her şeylerini birleştirip bir birey olarak düşüneceksin.Mesela Aka'nın saldırı gücü 5 Kizaru'nun 4 mü ? O zaman Aka+Kizaru diye yeni bir kişi düşünürsek onun saldırı gücü 9 olur diye düşüneceksin.Dediğin yanlış o yüzden.

Bruce ve sen örneği aynı değil ama.Bruce Lee 20 tane sen gücünde değildir naptın ? :/
Taşıyan kişinin önemi var. Ben 100 kg diyorum, sen onu taşıyamayan da çıkabilir diyorsun mesela. Benim kafamdaki taşıyıcı ile senin kafandaki çok farklı yani :/

Yav aynı anda iki meyveyi nasıl kullansın yav, hem lav hem ışık mı çıkaracak? Ayrıca aynı anda iki yerde olma ve dikkat dağıtma özellikleri de gidiyor mesela.

Şimdi İrlandalı Boksör 15 tane esnafı dövebiliyorsa, bu esnaflar aşağı yukarı benim gücümde ise Bruce Lee 20 tane ben eder diye hesapladım. Çok saçma ve çocukça bir örnek aslında ama elimde daha iyisi yoktu :ehe:

Sempatik etki gibi bi şey ise anlatmaya çalıştığınız bu 1+1=1.1 de olabilir =11 de =1000 de olabilir. Birbirlerini ne kadar tamamladıklarına ne kadar uyumlu olduklarına vs göre değişir. Hatta eğer uyumsuz iseler 1+1=0 bile olur.

Taşıyan kişinin önemi var. Ben 100 kg diyorum, sen onu taşıyamayan da çıkabilir diyorsun mesela. Benim kafamdaki taşıyıcı ile senin kafandaki çok farklı yani :/

Yav aynı anda iki meyveyi nasıl kullansın yav, hem lav hem ışık mı çıkaracak? Ayrıca aynı anda iki yerde olma ve dikkat dağıtma özellikleri de gidiyor mesela.

Şimdi İrlandalı Boksör 15 tane esnafı dövebiliyorsa, bu esnaflar aşağı yukarı benim gücümde ise Bruce Lee 20 tane ben eder diye hesapladım. Çok saçma ve çocukça bir örnek aslında ama elimde daha iyisi yoktu :ehe:
Hayır ne alaka ? :/ O bahsettiğin kişiler aynı olucak yoksa dediğinin bir anlamı kalmıyor.Yav bak kendinden düşün.10 kgyi 10 kere kaldırıp pilin bitiyorsa yine sen 100 kgyi 1 kere bile kaldıramazsın demektir bu.5 kgyi 4 kere kaldırırsam 20 kgyi 1 kere kaldırırım diye bir şey yok.

Evet çıkaracak.Yav yapma.Sen bu iki kişiyi ütopik bir şekilde birleştirip düşünmüyor musun ? O zaman böyle kabul ediceksin.Yoksa neye dayanarak ''Kaido amirallerin toplam gücünde olsa bile onları yenemez'' diyebilirsin ? Sen amirallerin toplam gücü diyorsan ve böyle ütopik bir kişi düşünüyorsan öyle kabul ediceksin tabii ki.

Her açıdan düşünüyorum ben aslında :)
Bende öyle düşünüyorum zaten.:/

Nereden girdik buna bende bilmiyorum :oleyo: Ama seçimin çok mantıklı değil. Bruce Lee'yi milyonda bir olsa da öldürme şansın var, ama benden 15 tane öldürsen bile kalan beşi seni öldürür :(
20 tane sen beni araya alıp parça pinçik edersiniz. :oleyo: Yalnız yine de Bruce Lee yerine seni tercih ederim. Şansım daha fazla olur. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık