Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olum niye adamin dediğini sağa sola çekerek bir yerlere kiviriyorsun ki. :artiz:

Croc Jozu'yu bilen biri olduğu için onu diyor. Ki öyle de adam hem hizli hem de Elmas meyvesi sahibi. Croc için en ters rakiplerden Meyve ile bile zor alinabilecek bir meyveye sahip adam. Öyle bir meyve kullanicisi ters olmayacak da kim ters olacak?

Dof'un bile yüzü düşüyor olayi görünce. Bakma Croc'a erkeklik tasliyor. Croc istese 1 sablesle bile uzaklaştiriyormuş zaten. Bunu Dof ve Jozu'ya yaparken gördük zaten yani senin dediğin gibi Dof'a ihtiyaci yoktu Croc'un zaten bunu kendisi de diyor niye atliyorsun manasinda.

Sabit heykel gibi duran adamları uzaklaştırır tabii Sables ne zarar vermiş ikisine sen ondan haber ver ? Gördüğümüz kadarıyla 0 :)

O bakımdan öyle konuşmuyor Croco.Kendisi hızlı değil g2 Luffy durduruyor Jozu bu hızın üstüne birde aygır gibi güçlü vurunca kendisi için kötü olduğunu söylüyor.Yani arka arkaya 2 darbe daha kaldıramazdı muhtemelen malum vitessiz Luffy vurunca inlettiği için daha fazlasıyla dövüşe devam edemeyebilirdi tıpkı Jinbei vs Moria gibi.

Geçenlerde burada Croco tartışması dönmüştü, şimdi de bir önceki sayfada atılan sahneleri gördüm yeniden. Ulan bu Croco neyin kafasında anasını satayım yeminle bitiyorum bunun triplerine. Gearsız Luffy'nin haşat ettiği adam Dof'a sen kim köpeksin çekti Mihawk'a atarlandı falan. Oda, serinin tinercisi yapmak istiyor herhalde bunu. Karaktere normalde ekstra bir garezim yok. Ama şimdi kalkıp Cracker seviyesinden (ki bu bile çok fazla da hadi potansiyelini geç keşfetmiş diyelim) minicik dahi olsa yüksek bir seviyede karşımıza çıkarırsa bu karakteri Oda, kendi yazdığı çizdiği seriye hakaret etmiş olacak. Bu duruma kıl oluyorum. Madem böyle bir adamdı Luffy'nin karşısına o kadar erken çıkmayacaktı. Ya da gördüğümüz kadarıysa Croco karşımıza imba bir şekilde gelmemeli. Orta karar bir şey olmalı. Güzelim seride sıvama olmasın yakışmıyor One Piece'e.

Sabit heykel gibi duran adamları uzaklaştırır tabii Sables ne zarar vermiş ikisine sen ondan haber ver ? Gördüğümüz kadarıyla 0 :)

O bakımdan öyle konuşmuyor Croco.Kendisi hızlı değil g2 Luffy durduruyor Jozu bu hızın üstüne birde aygır gibi güçlü vurunca kendisi için kötü olduğunu söylüyor.Yani arka arkaya 2 darbe daha kaldıramazdı muhtemelen malum vitessiz Luffy vurunca inlettiği için daha fazlasıyla dövüşe devam edemeyebilirdi tıpkı Jinbei vs Moria gibi.
Ne fark ediyor olum duran veya üzerine gelen adamda teknik net bir teknik. Sablesle tek mi yeseydi bu karakterler ne bekliyosun anlamadik ki hem adamlar yok oluyorlar teknikle beraber ne olduğu belli değil.

Adamin durumu net bence hizli ve büyük olduğu için bana ters diyor. Diğer türlü senin dediğin gibi "Çok ağir darbe aldim. Dövüşe devam edemeyebilirim" tarzinda bir şey yok bunu sende görüyosun ama yazdiğin sey bambaşka malesef.

Geçenlerde burada Croco tartışması dönmüştü, şimdi de bir önceki sayfada atılan sahneleri gördüm yeniden. Ulan bu Croco neyin kafasında anasını satayım yeminle bitiyorum bunun triplerine. Gearsız Luffy'nin haşat ettiği adam Dof'a sen kim köpeksin çekti Mihawk'a atarlandı falan. Oda, serinin tinercisi yapmak istiyor herhalde bunu. Karaktere normalde ekstra bir garezim yok. Ama şimdi kalkıp Cracker seviyesinden (ki bu bile çok fazla da hadi potansiyelini geç keşfetmiş diyelim) minicik dahi olsa yüksek bir seviyede karşımıza çıkarırsa bu karakteri Oda, kendi yazdığı çizdiği seriye hakaret etmiş olacak. Bu duruma kıl oluyorum. Madem böyle bir adamdı Luffy'nin karşısına o kadar erken çıkmayacaktı. Ya da gördüğümüz kadarıysa Croco karşımıza imba bir şekilde gelmemeli. Orta karar bir şey olmalı. Güzelim seride sıvama olmasın yakışmıyor One Piece'e.
İşte bunlar hep fan boygirl işi.Mangakalar duyarsız kalamıyor.Aynı şeyi ace için de yapmak zorunda kaldı.Ya da naruto dan kakashi nini kage olması gibi.Ne kadar fanı varsa karakterin çizerler de ona göre bir şeyler yapmak zorunda kalıyor.Düşüncem bu yönde.Yoksa yenildi bitti 2 hatta 3.kez görmeye gerek yok croco-boyu.

İşte bunlar hep fan boygirl işi.Mangakalar duyarsız kalamıyor.Aynı şeyi ace için de yapmak zorunda kaldı.Ya da naruto dan kakashi nini kage olması gibi.Ne kadar fanı varsa karakterin çizerler de ona göre bir şeyler yapmak zorunda kalıyor.Düşüncem bu yönde.Yoksa yenildi bitti 2 hatta 3.kez görmeye gerek yok croco-boyu.
Valla ne zaman ortaya çıkar bilinmez de bizimkilere salça olacaksa eğer bu saatten sonra muhatabı taş çatlasa Zoro olmalı. Luffy'e falan diklenirse yüreğim dayanmaz buna. Sırf aksiyon olsun diye bir müddet eşit dövüştürür birde mangaka bunları... aman Allah'ım düşüncesi bile tiksindiriyor lan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık