Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle demiyolar tüm Wb tümenleri ile Aka tek başına savaştı deniyor. Senin dediğim gibi deseler tamam derim ama ortada öyle bişey yok. Savaş bitti Ace ile Wb öldü son emir hayatta kalın topluca savaşı terk ediyolar.
Nerdeyse tekti zaten.Bunu demelerinde abes pek bir şey yok.Nasıl Mfde Wb,marco,jozu ve vistadan başka etki eden olmadıysa Mfde de amiraller baş roldeydi.

Herkes İm ile Shanks'ı akraba yapıyor ama aslında Shanks ve Teach akraba ;)
Bu mevzu üzerine teori açayım bir ara dedim ama oha şenks çok zekiymiş falan diye över bunlar dedim vazgeçtim.

Bölüm 578'in sondan ikinci sayfasında Akainu ile komutanlar dövüşüyor, bu savaş bitmez diyor birisi. Tek değil yani.
Gözünü seveyim 25 dakikadır aynı bölümü okuyorum nasıl o anlamı çıkardın. Karşılıklı konuşuyolar Aka istediğinizi yapın diyor çok kısa süre sonra araya Coby giriyor. Bu sürede olanlar çöpün teki yere düşüyo başka savaş sahnesi yok. Aralarında münakaşa çıkmadan savaş bitiyo zaten.

Nerdeyse tekti zaten.Bunu demelerinde abes pek bir şey yok.Nasıl Mfde Wb,marco,jozu ve vistadan başka etki eden olmadıysa Mfde de amiraller baş roldeydi.

Bu mevzu üzerine teori açayım bir ara dedim ama oha şenks çok zekiymiş falan diye över bunlar dedim vazgeçtim.
Shanks keyfine göre takılan adam yav, öyle serinin Aizen'i çıkmasın lütfen. Serinin başlarında ki parti yapan yonkou havası çok iyiydi. Adam yonkou olmuş keyif çatıyor, var mı daha güzeli, mis :D
Şimdi gidip planlı, çok ciddi vb vb özelliklere sahip biri çıkmaz umarım

Tek veya değil önemli değil. Yine dedikleri katılıyorum 3 komutan ve 3 amiral gerisi boş gecirdiler. En başta dediğim gibi tüm tümenlerle tek başına savaştı gibi bişey yok ortada.

Gözünü seveyim 25 dakikadır aynı bölümü okuyorum nasıl o anlamı çıkardın. Karşılıklı konuşuyolar Aka istediğinizi yapın diyor çok kısa süre sonra araya Coby giriyor. Bu sürede olanlar çöpün teki yere düşüyo başka savaş sahnesi yok. Aralarında münakaşa çıkmadan savaş bitiyo zaten.
Uzun bir olay olmadığı Buggy'nin uçusundan belli zaten. O mesefa fazla sürmemeli.
Kısa olduğu için savaş sahnesi olmadı diyorsan tamam derim ama kısa da olsa bir çatışma veya savaşma var Akainu ile tüm komutanlar arasında.

Uzun bir olay olmadığı Buggy'nin uçusundan belli zaten. O mesefa fazla sürmemeli.
Kısa olduğu için savaş sahnesi olmadı diyorsan tamam derim ama kısa da olsa bir çatışma veya savaşma var Akainu ile tüm komutanlar arasında.
579. bölümün 11. sayfası bak. Akainu'nun 10. tümen komutanını indirdiği kare sonrası. Akainu arkasında çöp denizciler önünde çöp korsanlar etrafta tümen komutanı dediğimiz biri yok. Aralarında sadece 13 sayfa var. 15 tane tümen komutanı var. Oda o karede bile başka komutan çizmemiş sonrasında da çizmemiş. 1 tane ipucu bile yok tüm tümenlerle tek savaştığına dair ama hala savaşmışlar diyorsan diyecek bir şeyim yok.

10. adamdan beklediğin nedir ?
Biraderim, neyi anlamak istemiyorsun, anlattık sana. Dalıyor tümenlere o konuşmanın ardından patlama falan oluyor mangada zaten. Tümenler de kaçıyor, Akainu hiçbirinin kaçsamına izin vermeyin diye nara atıyor, peşliyor adamları. O kısa sürede heriflerden birine tek atıp, diğerlerini kaçırtıyor herif işte. Neyini diretiyorsun onu anlamadım.

579. bölümün 11. sayfası bak. Akainu'nun 10. tümen komutanını indirdiği kare sonrası. Akainu arkasında çöp denizciler önünde çöp korsanlar etrafta tümen komutanı dediğimiz biri yok. Aralarında sadece 13 sayfa var. 15 tane tümen komutanı var. Oda o karede bile başka komutan çizmemiş sonrasında da çizmemiş. 1 tane ipucu bile yok tüm tümenlerle tek savaştığına dair ama hala savaşmışlar diyorsan diyecek bir şeyim yok.
Hepsi Akainu'nun karşısında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık