Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilinen en eski yaratıklardan la. Hem balık da değil, denizde yaşamıyor.
Ace Mf'de neden h.haki salmadı? Wb ile aynı sebep midir acep?
Yaşama isteği olmayan biri neden yada nasıl haki salabilir ki iradesi bitik halde değil miydi Ace'in. Ben Ray'in dediklerinden sağlam bir arzu ve iraden olmadan kuşku duymadan hareketi bununla ilişkilendiriyorum ve bu şekilde hareket edemeyen iradesi zayıflamış kişilerin ve hatta kral hakisi olsa dahi korkanların hakisinin zayıfladığı düşünüyorum.

Bilinen en eski yaratıklardan la. Hem balık da değil, denizde yaşamıyor.
Yaşama isteği olmayan biri neden yada nasıl haki salabilir ki iradesi bitik halde değil miydi Ace'in. Ben Ray'in dediklerinden sağlam bir arzu ve iraden olmadan kuşku duymadan hareketi bununla ilişkilendiriyorum ve bu şekilde hareket edemeyen iradesi zayıflamış kişilerin ve hatta kral hakisi olsa dahi korkanların hakisinin zayıfladığı düşünüyorum.
Ya of biliyorum Dwey :(

Hakisi zayıflamış olabilir, o güzel tespit ama bunun için uğraşmamış olması ilginç.
Ace ölmek istemiyorum demişti aslında. Kairoseki enerjisini mi aldı acaba, Wb de güçten düştüm diye salamadım demişti ya. Herhalde manası yetmedi. :D

Hakisi zayıflamış olabilir, o güzel tespit ama bunun için uğraşmamış olması ilginç.
Ace ölmek istemiyorum demişti aslında. Kairoseki enerjisini mi aldı acaba, Wb de güçten düştüm diye salamadım demişti ya. Herhalde manası yetmedi. :D
Güçten düştüm diye haki kullanamıyorum mu demiş WB :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık