Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilemiyorum belki de ıslandığında doğal olarak yumuşayacak olan bir şeyi haki bile kurtaramıyordur :)
Su B.Hakinin antisi mi oluyor :hhh:Öyle olsa da Doffy tekme attığı G4 Luffy ye zarar vermesi lazımdı ama yumuşama olmasına rağmen işe yaramadı şaşırdı Doffy ciyim.

Bu ark psikolojik bir dövüş istiyorum. Şöyle ki: Law Corozan'la, Zoro Kuina'yla ve Luffy Ace'le. Bir çeşit zihin yansıması olup güç konusunda karşısındakine denk olacaklar. Güzel olurdu.

Cracker kadar abartılan adam görmedim.Bu herif Luffy'e çok ters bir rakipti hepsi o kadar.Jack bu adamdan güçlü mesela ama Jack için de ters.Allah bilir kaç saatte indirir krakeri.Böyle salt fiziksel güçle dövüşen özel yeteneği olmayan bedenini kullanan adamlar için çok ters bir rakip Cracker.Buna Garp dahil.Garp cracker ayarında birini 5 dakikada alıyorsa krakeri en az 1 saatte alır.Çünkü sürekli sonu gelmeyen bisküvi askerlere yumruklarınla girişiyorsun.Böyle bir durumda ne kadar güçlü olduğunun bir önemi yok seni çok fazla uğraştıracaktır.Luffy aynı arc bu adamın iki katı ödüle sahip oldu neredeyse.Bu adamdan çok daha güçlüydü ama uğraşmasının tek nedeni ters rakip olmasıydı.Kuzan'ın meyvesi yok ki anında asker ordusunu dondurup halletsin.Biraz eldekileri tartmak lazım.

Cracker kadar abartılan adam görmedim.Bu herif Luffy'e çok ters bir rakipti hepsi o kadar.Jack bu adamdan güçlü mesela ama Jack için de ters.Allah bilir kaç saatte indirir krakeri.Böyle salt fiziksel güçle dövüşen özel yeteneği olmayan bedenini kullanan adamlar için çok ters bir rakip Cracker.Buna Garp dahil.Garp cracker ayarında birini 5 dakikada alıyorsa krakeri en az 1 saatte alır.Çünkü sürekli sonu gelmeyen bisküvi askerlere yumruklarınla girişiyorsun.Böyle bir durumda ne kadar güçlü olduğunun bir önemi yok seni çok fazla uğraştıracaktır.Luffy aynı arc bu adamın iki katı ödüle sahip oldu neredeyse.Bu adamdan çok daha güçlüydü ama uğraşmasının tek nedeni ters rakip olmasıydı.Kuzan'ın meyvesi yok ki anında asker ordusunu dondurup halletsin.Biraz eldekileri tartmak lazım.
Ya da parazit atıp biç pilis çeksin.Jackin sağ kol olduğunu ben crakere bakıp söylüyorum zaten.Kraker Jackin yaptıklarını yapamaz bana göre.Jack>Kraker benim için kesin şahsen.

Ya da parazit atıp biç pilis çeksin.Jackin sağ kol olduğunu ben crakere bakıp söylüyorum zaten.Kraker Jackin yaptıklarını yapamaz bana göre.Jack>Kraker benim için kesin şahsen.
Jack > Cracker ödülden bile belli.Luffy aynı arcta ikinci kez Kata ile dövüştüğünde diyor ki neden hep yiyerek kazanmak zorundayım.Bunu yapmak zorunda kalıyor çünkü rakipler adama çok ters.Kata da öyleydi.Düşün yonkouya savunma yaptıran boundman gibi bir gücün var ancak vuramıyorsun.Kraker ise en ters olanıydı.Sınırsız bisküvilerle yok yere dövüşüyorsun.Hani bir sınırı olsa senin kondisyonuna bağlı Garp olsa arka arkaya 20 kombo yapar 3 dakikada diyeceğim ama o da yok.İlla ki bir yerde hakin bitecek ve yorulacaksın toplu imha tekniğin yoksa.Böyle adamların da öyle bir tekniği yok.Zayıf gördükleri Ace bile olsa entei attığında ortada ordu falan kalmazdı.Ama Luffy'nin böyle bir imkanı yok yumruklarıyla tek tek vurmak zorunda.

Kata ile dövüştüğünde diyor ki neden hep yiyerek kazanmak zorundayım.Bunu yapmak zorunda kalıyor çünkü rakipler adama çok ters.
Yemek yeme muhabbeti nasıl Luffy'e ters oluyor ? Eğer illa yemekten konuşacaksak bence Kata için daha ters.Sonuçta herkes Luffy kadar yiyemez.Luffy yine plot armorunun da saçmalığıyla o kadar yiyebildi.Mesela orda Luffy değil de Marco olsa o kadar yiyebilir miydi ? Sanmıyorum.

Yani yemek yeme olayı Luffy için ters değil aksine ona en uygun şeylerden biriydi bence.

Yemek yeme muhabbeti nasıl Luffy'e ters oluyor ? Eğer illa yemekten konuşacaksak bence Kata için daha ters.Sonuçta herkes Luffy kadar yiyemez.Luffy yine plot armorunun da saçmalığıyla o kadar yiyebildi.Mesela orda Luffy değil de Marco olsa o kadar yiyebilir miydi ? Sanmıyorum.

Yani yemek yeme olayı Luffy için ters değil aksine ona en uygun şeylerden biriydi bence.
Onu geç de Zoro vs Jack ne olur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık