Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kere engellemesi başka seferler de engelleyebileceğini gösteriyor zaten :) Bu şans değil, gözlem haki. Kullandığı sürece görür. Hakuba şimdilik orta düzeyde güçlü bir karakter ve gücünün kaynağı hızından geliyor. Cavendish tam anlamıyla üst düzey bir güç elde etmek istiyorsa Hakuba'yı kontrol altına almalı. Aksi taktirde ipini koparmış boğa gibi dolanmaktan öteye gidemez :) Nitekim Robin bile kontrol edilemeyen Hakuba'yı durdurdu. Şu anlık Hakuba'nın hızı bile Cavendish tarafından verimli bir şekilde kullanılamıyor. Zoro'yla karşılaştırılabilmesi için çok yol olması lazım Cavendish reyisin.

Dellinger, Zoro'nun tenezzül edip de kılıcını bile kullanmayıp k..çına tekmeyi bastığı bir bebe :)
Haklısın Zoro dengi değiller.

Yav orda rebeccanın engellemesi cavendishin 10 kişiye saldırması yüzünden orda direk 1 vs 1 olsaydı göremezdi çünkü dellinger bişey yapamadı.Orda ortamı seyretti rüzgarı gördü ama geç kaldı çünkü saldırı kaska geldi.
Rebecca'nın refleksleriyle Zoro'nun gözlem hakisini mi kıyaslayoruz şu an ? Hayır öyleyse ben koşarak uzaklaşmak istiyorum :fool::oleyo:

Zoro bir bölüm önce headliner anlamadan yanındakileri kesmiş adam, Hakuba'dan hızlıdır :bilmem:
Hakuba'nın sürdürülebilir bir hızı var. Zoro ise anlık olarak yüksek hızlara çıkabiliyor. Ama Zoro'da ek olarak son bölümlerde gördüğümüz ve senin de bahsettiğin "saldırı hızı" faktörü de var.

Dediğim gibi Cabej, Hakuba'yı kontrol edemediği sürece pek tehlikeli biri olamaz zaten.

Zoro'nun Pica'nın savaş kaskını nasıl kestiğini de gördük. Buradan bile seviye farkı belli oluyor.
Kessin ne olacak ben hakuba zorodan dayanıklı demiyom herkes tek saldırıya tek yedi dellinger 3 yedi zoronun bedeni kasktan dayanıklı değil kesilecek şuan cavendishten b.haki çıkar bence.

Rebecca'nın refleksleriyle Zoro'nun gözlem hakisini mi kıyaslayoruz şu an ? Hayır öyleyse ben koşarak uzaklaşmak istiyorum :fool::oleyo:

Hakuba'nın sürdürülebilir bir hızı var. Zoro ise anlık olarak yüksek hızlara çıkabiliyor. Ama Zoro'da ek olarak son bölümlerde gördüğümüz ve senin de bahsettiğin "saldırı hızı" faktörü de var.

Dediğim gibi Cabej, Hakuba'yı kontrol edemediği sürece pek tehlikeli biri olamaz zaten.
Anlatmak istediğim zoro hakubayı görse bile geç kalacak kılıcını kaldırmadan kesilecek senle aynı hızdaysa işe yarıyor o k.haki

Hawkinsin bütün kuklalarını suya atsak hala çalışır mı acaba? Yada Law Hawkinsi 2 kere kesse kuklası ikiye mi bölünecek yoksa başka kuklaya mı geçecek sıra? Odaya bir sürü soru sorabilirim bu konu üstünden.

Dün paylaşılan Kizaru vs Luffy + Law'ın uzun hali:

Kizaru'yu seslendiren kişinin ölmeden önceki son çalışması yazıyor bazı yerlerde. :ühü:

Hawkinsin bütün kuklalarını suya atsak hala çalışır mı acaba? Yada Law Hawkinsi 2 kere kesse kuklası ikiye mi bölünecek yoksa başka kuklaya mı geçecek sıra? Odaya bir sürü soru sorabilirim bu konu üstünden.
Ben law hawkinsin ctsi santım yanıldım saldırıyı aktarabiliyormuş,suyun içinde luffy boynunu uzatabiliyordu çalışır heralde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık