Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One Piece'nin vaktinde en etkilendiğim sahnelerinden biridir:

Bu herif çok güçlü nasıl yenilecek diye düşünüyordum o zamanlar :d

Şimdi bunu teneke gibi katlayıp o attığı yumruğa gülerek karşılık verecek adamlarla doldu seri. Misal Bigmom olsa heralde attığı yumrukta eli kırılırdı Blueno'nun.

Şu sahne ise benim için sernin en sağlam ayarlarından biri ne zamandan adam oldun ulan Blueno :

Franky reisss.

One Piece'nin vaktinde en etkilendiğim sahnelerinden biridir:

Bu herif çok güçlü nasıl yenilecek diye düşünüyordum o zamanlar :d
Cidden anime izlerken beni en çok heyecanlandıran bölümler W7 bölümleriydi. Cp'nin harekete geçtiği bu bölümleri "nooooluyoz lan" edasında kalbim heyecanla atarken izlemiştim. Şimdiki b...ktan animeyle Zoro Bm'yi çizse bu kadar heyecanlanmam herhalde.

Franky bence de Oda'nın içine ettiği karakterlerden biri.W7'deki gibi kalsaydı tayfada Zoro dışında sevdiğim tek eleman olabilirdi.

W7 halinde bi Grimmjow havası vardı.Atarlı giderli,sürekli Luffy'le kapışmaya çalışan serserinin tekiydi.Tasarım olarakta Grimmjow'a azıcık benziyordu(mavi saç).Ama işte tayfaya katıldıktan sonraki halinin W7'yle hiçbir alakası yok.Çok arka plana atıldı ve o serseri halinden eser kalmadı.2y sonraki tasarımıyla da zaten hepten karakterin içine etti Oda.

Franky adamdır , iki yıl sonra bitti çoğu karakter gibi.

E.oda karakterlerin tüm samimiyetini tasarılarıyla oynayarak bitirdi zaten. Seri gerçekten bozdu.

İki yıl öncesinde seride çok fazla karakter yoktu. Hemen her kurumda "çekirdek" diyebileceğimiz bir kadro vardı. Sonrasında olaylar çarşaf gibi açılmaya ve karakter sayısı çoğalmaya başladı ve bu "çekirdek kadro" olayı bitmeye ve karakterler sıradanlaşmaya başladı. Uzun süredir (iki yıl boyunca hatta) tayfa, tayfa gibi değil. Herkes bir yerde bir şeylerin peşinde koşuyor. Birlik kalmadı, tayfa havası kalmadı.. Umarım bunu Wano'da herkesin bir araya gelmesiyle tekrar sağlar ve bundan sonra da tayfayı ayrılmaz.

İki yıl öncesinde seride çok fazla karakter yoktu. Hemen her kurumda "çekirdek" diyebileceğimiz bir kadro vardı. Sonrasında olaylar çarşaf gibi açılmaya ve karakter sayısı çoğalmaya başladı ve bu "çekirdek kadro" olayı bitmeye ve karakterler sıradanlaşmaya başladı. Uzun süredir (iki yıl boyunca hatta) tayfa, tayfa gibi değil. Herkes bir yerde bir şeylerin peşinde koşuyor. Birlik kalmadı, tayfa havası kalmadı.. Umarım bunu Wano'da herkesin bir araya gelmesiyle tekrar sağlar ve bundan sonra da tayfayı ayrılmaz.
Buna katılırım işte. +58

Amiraller neden sağ kolların bir tık üstü görülüyor anlamış değilim.
1-) Marco Kizaru'ya tekme atar. Kizaru'nun burnu bile kanamaz.
2-) Marco ve Vista beraber Akainu'ya saldırır. Akainu ah şu haki kullanıcıları der geçer.
3-) Aokiji'nin dikkati başka yerdeyken Jozu yumruk atar ve burnunu kanatır. Jozu'nun dikkati başka yerdeyken Aokiji saldırır ve kolunu koparır.
4-) Amirallerin üçü de beyaz sakalla en az bir kez dövüşür. Kizaru arkasına ışınlanıp WB'yi deler. Aokiji dondurur ama buzun işe yaramadığını görür. Akainu saldırısını durdurur, beyninin ve iç organlarının yarısını yok eder.
5-) Akainu delikten tırmanıp çıktığı zaman bütün beyazsakal tayvasını karşısına alır.
6-) 6. seviye mahkumlar ve 2 meyveli karasakal Akainu'yu tek başına görünce topuklarlar.
Tam olarak hangi noktaya dayanarak sağ kolun bir üstü amiraller görünüyor? Amirallerin forumda çok fazla küçümsendiğini düşünüyorum. Ve sağ kollar ile amiraller arasında epey fark olduğunu. Bana göre yonkou = amiraldir ancak olmasa bile yonkou ve amiral arasındaki fark, amiral ile sağ kol arasındaki farktan çok daha küçüktür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık