Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Linlin'i ve diğer yonkouları aşar ya :D Benim en iyilerden kast ettiğim WB, Roger, Garp ve bilip bilmediğimiz diğer türevleri. Kaido da buraya aitse bilemem tabi onu şerh koyayım.
Wb ile denk olsa aşmış sayılır. O güce gura gura eklemek zaten final seviye. Roger'ı müttefiklerle geçer en kötü. Garp'ı rahat geçer bence. :)

Saboyu sevmem ama zoronun capi yetmez abilere. Sizin bu sacma tekniklere gore isigi kesme teknigiyle kizaruyu, buzla aokijiyi, gene atesle akainuyu keser :hhh::hhh: adam kimsenin takmadigi tekniklerle kk seviyesi oldu bi anda ilginc. Amiral savunmasida sehir efsanesi galiba :oleyo2:
Sen de tam manası ile anlamamışsın olayı. Çok mu felsefik çok mu sosyetik konuşuyorum olum neden anlaşılmıyor bu mesajlar ? :hoo:

Yazdıklarım anlaşılsın istiyorum :(

Bu olayı en başta amirallerde gördüğümüz için "amir savunması" tabiri amirallerin üstüne yapıştı biraz. Gözlem kullanan her logia yapabilir halbuki :bilmem:

Sen de tam manası ile anlamamışsın olayı. Çok mu felsefik çok mu sosyetik konuşuyorum olum neden anlaşılmıyor bu mesajlar ? :hoo:

Bu olayı en başta amirallerde gördüğümüz için "amir savunması" tabiri amirallerin üstüne yapıştı biraz. Gözlem kullanan her logia yapabilir halbuki :bilmem:
Ates kesiyo diye ates etkisiz olcak diye birsey yokki siz neden tamamen meyveyi iptal ediyosunuz . Seri sonu sabonun gelcegi seviye zorodan ustun olur. Tam butun mesajlari okumadim kusura bakma da genel hatlariyla anladim sanmistim :D

"Delikli savunma"

Ates kesiyo diye ates etkisiz olcak diye birsey yokki siz neden tamamen meyveyi iptal ediyosunuz . Seri sonu sabonun gelcegi seviye zorodan ustun olur. Tam butun mesajlari okumadim kusura bakma da genel hatlariyla anladim sanmistim :D
Bunun örneğini geçen sefer de verdim. Kinemon ateşi kestiğinde bundan zerre miskal etkileniyor mu ? Yok. Şimdi benim elimde böyle bir argüman var. Bunun aksine düşünen kişilerde ateşin kesilmesine rağmen kesen kişiye zarar verebileceğine dair nasıl bir argümanları var ? :rolleyes: Yoksa sadece kendileri istiyor diye mi ateş yakacak Zoro'yu ? :)

"Delikli savunma"
Polo :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık